اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

پرفکت مانی یکی از شناخته شده ترین سیستم های پرداخت در دنیاست که تمام کاربران در هر کجای جهان که هستند از ان برای انتقال ارز خارجی و خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود استفاده کنند. در اینجا ما به شما نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری پرفکت مانی در اول مانی را برای خرید و فروش پرفکت مانی آموزش می دهیم.

پرفکت مانی برای شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید برای کسانی که در کشوری دیگر ساکن هستند به راحتی ارز انتقال دهید و همچنین می توانید خریدهای اینترنتی و انلاین خود را نیز از سایت های خارجی انجام دهید.

نکته قابل توجه در رابطه با پرفکت مانی این است که این سیستم در ایران تحریم نیست و محدودیتی برای افتتاح حساب کاربران ایرانی ندارد. پرفکت مانی نسبت به پی پال، مستر کارت و ویزا کارت سابقه بسیار کمتری دارد به همین دلیل هنوز محبوبیتی به دست نیاورده است.

افتتاح حساب پدر اول مانی چگونه است؟

اگر می خواهید از امکانات پرفکت مانی استفاده کنید و برای ایجاد حساب کاربری اقدام کنید در مرحله اول باید ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید وارد سایت avvalmoney.com شوید و بر روی دکمه ثبت نام در قسمت بالای سایت کلیک کنید.

ثبت نام در اول مانی

ایجاد حساب در پرفکت مانی بسیار آسان می باشد و در عرض چند دقیقه نیز انجام می شود. تنها کافیست اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

ثبت نام اول مانی

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی احراز هویت اجباری می باشد. با توجه به تصویر زیر اطلاعات خود را وارد کنید.

احراز هویت در اول مانی

پس از اینکه اطلاعات خود را وارد کردید وارد مرحله تایید هویت می شوید. در این مرحله باید تصویری از خود به همراه کارت شناسایی آپلود کنید.

تایید هویت در اول مانی
نمونه ارسالی از کاربران:
ثبت نام در اول مانی
نمونه عکس های ارسالی مشتری
ثبت نام او.ل مانی

برای خرید بالای ۵ دلار تنها کارت ملی کافی است


احراز هویت مشتری

نمونه متن مورد تایید سایت:

اینجانب………..به کد ملی…………. تعهد می نمایم که از خدمات سایت اول مانی برای انجام هیچ فعالیت غیرقانونی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده ننمایم و در صورت مشاهده موارد غیرقانونی تمام مسئولیت های ناشی از اعمال غیرقانونی با اینجانب می باشد.

نام و نام خانوادگی:

امضا

در این مرحله ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. بعد از این مرحله می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و عملیات خرید و فروش پرفکت مانی را انجام دهید.

در مطالب بعدی شما را با مراحل خرید پرفکت مانی بیشتر آشنا می کنیم.

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مان

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *