اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

همانطور که می دانید این روزها مشکلات تحریم همیشه در ایران وجود داشته است. در رابطه با پرفکت مانی (خدمات پرفکت مانی در ایران) نیز این دغدغه برای خیلی از کاربران وجود دارد که آیا این سیستم پرداخت الکترونیکی برای ایرانی ها به طور کامل در دسترس است یا خیر؟ و یا اینکه امکان اینکه این سیستم در آینده تحریم شود وجود دارد یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال می توان گفت که در حال حاضر چندین سال است که این سیستم پرداخت الکترونیکی در ایران استفاده می شود و هیچ تحریمی در ایران بر روی آن اعمال نشده است و تمام کاربران می توانند بدون هیچ دغدغه ای از این سرویس استفاده کنند و حساب ارزی خود را افتتاح کنند. در حال حاضر خرید پرفکت مانی در ایران به راحتی و بدون هیچ محدودیتی انجام می شود.

شما شما با خرید پرفکت مانی در ایران، خرید ووچر پرفکت مانی و یا با تهیه کدهای ووچر توسط سایت موردنظرتان، می توانید هر نوع اکانتی را با هر نوع ارزی خریداری کنید.

سرویس های زیادی از جمله اول مانی هستند که در این راستا خدمات خود را ارائه می دهند و شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی تراکنش های مالی خود را در کوتاه ترین زمان انجام دهید.

پرفکت مانی در ایران

سیستم پرداخت پرفکت مانی در ایران:

دفتر مرکزی سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی در کشور پاناما می باشد و این به این معنی است که این شرکت در خاک امریکا قرار ندارد و مجبور نیست که از تمام محدودیت های امریکا بر علیه ایران و دیکر تبعیت کند اما با این حال ممکن است تحت تاثیر فشارهای نهاد های سیاسی و اقتصادی آمریکا، تن به ایجاد یک سری محدودیت ها برای کشورهایی که در لیست تحریمی آمریکا قرار می باشند، دهد.

آنچه که در حال حاضر اهمیت دارد این است که با وجود تحریم های آمریکا بر علیه ایران، این شرکت خدمات خود را به کاربرانی که در ایران هستند نیز ارائه می دهد و تمام صفحات سایت خود را نیز به زبان فارسی ترجمه کرده است تا به این ترتیب کابران فارسی زبان نیز بتوانند به راحتی از امکانات و خدمات این سایت استفاده کنند.

پرفکت مانی در ایران
خرید پرفکت مانی در ایران

امکانات پرفکت مانی:

  1. انتقال پول بین کاربران
  2. ایجاد درگاه پرداخت بر روی سایت خودتان
  3. انجام پرداخت برای خرید کالا و خدمات از به صورت اینترنتی
  4. دارای انواع ارزهای بیت کوین، دلار، یورو و همچنین طلا
  5. درخواست و دریافت وام درون سیستم
  6. دریافت درآمد مازاد از طریق مشارکت در برنامه شراکتی

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

پرفکت مانی برای ارائه خدمات بهتر در تمام کشورها که کاربران زیادی دارد نمایندگی هایی را ایجاد کرده که در ایران نیز این نمایندگی هایی وجود دارد. در حال حاضر پرفکت مانی در ایران محدودیت خاصی ندارد و همین موضوع باعث شده که یک فرصت مناسب برای کاربران ایرانی ایجاد کند.

خرید پرفکت مانی در ایران

خدمات پرفکت مانی در ایران همان خدماتی می باشد که سیستم پرداخت الکترونیکی برای سایر کاربران خود فراهم کرده است. می توانید در صورتی که مراحل احراز هویت خود را به طور کامل طی کرده باشید عملیات شارژ حساب پرفکت مانی و پرداخت را نیز انجام داده و اقدام به انجام تراکنش تراکنش های مالی داخلی کنید. شما می توانید از اول مانی که یک سیستم صرافی پرفکت مانی است استفاده کنید.

خدمات پرفکت مانی در ایران، همان خدماتی است که این سیستم پرداخت برای سایر کاربران خود ارائه داده است. شما می توانید در صورتی که مراحل احراز هویت خود را به طور کامل طی کرده باشید، عملیات شارژ و یا برداشت از حساب را انجام داده و حتی اقدام به انجام تراکنش های مالی داخلی کنید. می توانید از سیستم صرافی خودکار پرفکت مانی استفاده و نموده و یا از سایت های مختلف، اقدام به خرید با پرفکت مانی نمایید.بیشتر بدانید: آیا از امنیت حساب پرفکت مانی مطمئن هستید؟

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مانی

بیشتر بدانید: ثبت نام در سایت پرفکت مانی

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *