اول مانی

پرفکت مانی(perfectmoney) یکی از سرویس های مالی است که یک روش پرداخت سریع برای خریدهای اینترنتی و بین المللی به حساب می آید. یکی از مهم ترین کاربردهای این سیستم، خرید بیت کوین می باشد. در این مطلب می توانید با خرید بیت کوین با پرفکت مانی آشنا شوید.

پرفکت مانی چیست؟

در یک تعریف ساده می توان گفت پرفکت مانی یک سیستم پرداخت است که با آن می توانید از سایت های خارجی خریدهای خود را انجام دهید یا به سراسر جهان ارز منتقل کنید.

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت مانند پی پل است با این تفاوت که این این شرکت کاربران ایرانی را تحریم نمی کند و می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد و از پذیرندگان پرفکت مانی خدمات مورد نیاز را خریداری کرد.

بیت کوین
خرید پرفکت مانی

شما می توانید در سایت اول مانی به آدرس https://www.avvalmoney.com/ به راحتی افتتاح حساب کنید.

برای خرید پرفکت مانی تنها کافیست عبارت خرید پرفکت مانی را سرچ کنید و روی سایت اول مانی یا لیستی از صرافی های آنلاین که فروشنده پرفکت مانی هستند کلیک کنید.

پس از افتتاح حساب پرفکت مانی، حالا می‌توانید از سایت‌های پذیرنده پرفکت مانی، بیت کوین بخرید.

خرید با پرفکت مانی

معمولا خرید با این شبکه تنها از طریق درگاه های پرداخت آن قابل انجام می باشد. به همین دلیل با پرفکت مانی تنها در سایت هایی که درگاه آن را دارند می توانید خرید ارزی داشته باشید.

لازم به ذکر است که از پرفکت مانی برای دریافت درآمد ارزی نیز استفاده می شود. بسیاری از سایت ها به کاربران این امکان را می دهند درآمد خود را با استفاده از این کیف پول دریافت کنند.

ساخت حساب پرفکت مانی

برای استفاده از شبکه مالی انلاین پرفکت مانی باید در اولین مرحله نسبت به ایجاد حساب پرفکت مانی اقدام کنید. علی رغم پی پال که رقیب آمریکایی این کیف پول است، استفاده از خدمات پرفکت مانی برای کاربران ایرانی هیچ محدودیتی ندارد. به همین دلیل نیز نیاز به ارائه مدارک مبنی بر سکونت کاربر در خارج از ایران می توان در این شبکه اکانت ایجاد کرد.

شارژ حساب پرفکت مانی

زمانی که اکانت خود را در پرفکت مانی ایجاد کردید باید نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی خود اقدام کنید. این شارژ می تواند با خرید ووچر پرفکت مانی انجام شود. همچنین می توانید با استفاده از خدمات اول مانی برای خرید آنی و اتوماتیک و همچنین شارژ حساب پرفکت مانی اقدام کنید. بعد از انکه حسابتان را شارژ کردید قابلیت تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین را دارد.

بیشتر بدانید: پرفکت مانی چیست؟

رمزارز بیت کوین
خرید بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین با پرفکت مانی (perfectmoney)

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید در قدم اول یک صرافی بیت کوین پیدا کنید که پرفکت مانی را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد. این نکته را فراموش نکنید که باید حتما از معتبر بودن صرافی و امکان استفاده از آن برای کاربران ایرانی اطمینان حاصل کنید. بسیاری از وب سایت ها کلاهبردار هستند و بسیاری دیگر نیز ممکن است حساب کاربران را به دلیل تحریم ها بلوکه کنند.

در این مرحله قیمت بیت کوین ها را مقایسه کنید و مطمئن شوید که با قیمتی مناسب بتکوین را خریداری کنید. برای اطمینان بیشتر می توانید قیمت بیت کوین را در چند صرافی بررسی کنید.

پس از اطمینان و بررسی بیشتر می توانید با پرفکت مانی(perfectmoney) بیت کوین بخرید. روند خرید به این صورت است که شما باید از طریق درگاه پرفکت مانی، مقدار ارز مورد نظر را برای صرافی ارسال کنید و سپس صرافی بیت کوین‌های شما را به آدرس کیف پولی که خودتان داده اید ارسال می‌کند یا اینکه بیت کوین ها روی کیف پول موجود در صرافی شارژ می‌شوند و می‌توانید درخواست برداشت بدهید.

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید فرایند زیر را طی کنید:

 • یک صرافی بیت کوین پیدا کنید که پرفکت مانی می پذیرد.
 • صرافی را از نظر اعتبار و عدم مشکل با کاربران ایرانی بررسی کنید.
 • هزینه تمام شده را مقایسه کنید.
 • تعداد بیت کوین هایی که می‌خواهید خریداری کنید را وارد کنید.
 • پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید.
 • پرفکت مانی را برای صرافی ارسال کنید و در کیف پول خود بیت کوین دریافت کنید.
perfectmoney
تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین

آموزش ایجاد حساب برای پرفکت مانی

برای استفاده از سیستم پرداخت جهانی در ابتدا باید یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید. به این نکته دقت کنید که ثبت نام در سایت پرفکت مانی نیاز به هیچ پرداختی ندارد و کاملا رایگان است. در زمان ثبت نام در سایت پرفکت مانی حتما اطلاعات را به درستی وارد کنید که در آینده مشکلی برایتان به وجود نیاید. بعد از انجام مراحل ثبت نام یک کد member id برایتان ارسال خواهد شد که حتما آن را در جایی یادداشت کنید تا در صورت نیاز به حساب خود دسترسی داشته باشید.

خرید بیت کوین در ایران

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی در ایران می توانید از خدمات مجموعه اول مانی استفاده کنید. این فرآیند طی دو مرحله قابل انجام می باشد.

 1. فروش شارژ پرفکت مانیی به اول مانی
 2. خرید بیت کوین از اول مانی

مراحل خرید بیت کوین با پرفکت مانی

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید در ابتدا یک صرافی بیت کوین پیدا کنید که پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت قبول کند. البته حتما از معتبر بودن صرافی و امکان استفاده آن برای کاربران ایرانی اطمینان حاصل کنید. بسیاری از وب سایت ها کلابرداری هستند و بسیاری نیز ممکن است به دلیل تحریم ها حساب کاربران ایرانی را بلوکه کنند.

سپس قیمت تمام شده بیت کوین ها را مقایسه کنید و مطمئن شوید که با قیمت مناسبی بیت کوین می خرید. برای اطمینان قیمت را در چند صرافی مختلف دیگر نیز بررسی کنید.

به این نکته توجه کنید که خرید بیت کوین با پرفکت مانی اغلب اوقات هزینه تمام شده را نسبت به خرید بیت کوین با ریال به شدت افزایش می دهد. بنابراین حتما هزنیه تمام شده را نسبت به دیگر روش ها مقایسه کنید.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

بعد از رعایت جوانب احتیاط، حالا می توانید با پرفکت مانی بیت کوین بخرید. روند خرید به این صورت می باشد که شما باید از طریق درگاه پرفکت مانی، مقدار ارز موردنظرتان را برای صرافی ارسال کنید و سپس صرافی بیت کوین های شما را به آدرس کیف پولی که خودتان داده اید ارسال می کند یا اینکه بیت کوین ها روی کیف پول موجود در صرافی شارژ می شوند و می توانید درخواست برداشت دهید.

بنابراین به طور کلی برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید فرایند زیر را طی کنید:
 • یک صرافی بیت کوین پیدا کنید که پرفکت مانی می پذیرد.
 • صرافی را از نظر اعتبار و عدم مشکل با کاربران ایرانی بررسی کنید.
 • هزینه تمام شده را محاسبه و مقایسه کنید.
 • تعداد بیت کوین هایی که می خواهید بخرید را وارد کنید.
 • پرفکت مانی را به عنوان وش پرداخت انتخاب کنید.
 • پرفکت مانی را برای صرافی ارسال کنید و در کیف پول خود بیت کوین دریافت کنید.

مزیت مهم پرفکت مانی

یکی از مهم ترین ویژگی های پرفکت مانی، تحریم نبودن آن برای ایرانیان و دیگر کشورهای مورد تحریم می باشد. قطعا این را می دانید که ما ایرانیان توانایی استفاده از سیستم های پرداختی چون پی پال، ویزا کارت و … را به دلیل تحریم بودن نداریم. اما شرکت پرفکت مانی از دستورات آمریکا مبتنی بر تحریم کردن ایران پیروی نکرده و در نتیجه ما می توانیم با استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی تمام امور پرداخت های خارج از کشور خود را چون تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین انجام دهیم.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که شرکت پرفکت مانی در ایران چندین نمایندگی دارد. در نتیجه شما در حال حاضر می توانید با ثبت نام در سایت اول مانی و احراز هویت اقدام به خرید پرفکت مانی کرده و سپس با استفاده از انتقال آن به سایت هایی چون بایننس اقدام به خرید بیت کوین کنید.

تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین
تبدیل پرفکت مانی

چگونه می توان با شارژ پرفکت مانی بیت کوین خرید؟

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی به خدمات و سرویس فروش بیت کوین نیاز دارید که درگاه پرداخت این شبکه را ارائه دهد. اما پیدا کردن این سرویس مشکل است البته این نکته را نباید فراموش کرد که بسیاری از آنها کیف پول های ایرنی را قبول نمی کنند. پس راه حل تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین چیست؟

برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی در ایران می توانید از خدمات سایت اول مانی استفاده کنید.

جمع بندی

بعد از ساخت اکانت در سایت پرفکت مانی و خرید پرفکت مانی از سایت های صرافی، شما می توانید از سایت هایی که با پرفکت مانی، بیت کوین می فروشند به راحتی بیت کوین بخرید.

این نکته را فراموش نکنید که قبل از اقدام به خرید از معتبر بودن سایت های صرافی و همچنین عدم تحریم برای کاربران ایرانی توسط آنها اطمینان حاصل کرده باشید. همچنین هزینه تمام شده را مقایسه کنید زیرا گاهی اوقات خرید مستقیم بیت کوین با ریال هزینه کمتری خواهد داشت و راحت تر می باشد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟

بیشتر بدانید: آموزش چگونگی تبدیل پرفکت مانی به ریپل

بیشتر بدانید: آموزش تبدیل پرفکت مانی به تتر (Tether)


سوالات متداول

آیا ما می توانیم از سیستم های پرداخت جهانی مانند پی پال یا مسترکارت استفاده کنیم؟

خیر به دلیل تحریم شدن ایران توسط آمریکا بسیاری از این شرکت ها در ایران پشتیبانی نمی شوند اما شما می توانید با خرید پرفکت مانی از طریق صرافی اول مانی اقدام به خرید بیت کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتال و همچنین نقل و انتقال پول در سراسر دنیا کنید.

برای استفاده از پرفکت مانی باید حتما احراز هویت کنیم؟

خیر شما می توانید با پرداخت ۲ درصد در هر تراکنش بدون احراز هویت در شرکت پرفکت مانی، از پرفکت مانی برای پرداخت ها و یا نقل و انتقال پول خود استفاده کنید.

آیا برای ثبت نام در پرفکت مانی به فیلترشکن نیاز دارید؟

بله برای ثبت نام در سایت اصلی پرفکت مانی باید از فیلترشکن استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که آی پی شما از کشوری غیر از اروپا باشد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *