اول مانی

ممکن است گاهی افرادی را ببینیم که با وجود استعداد و تخصص بالایی که در حیطه کاری خود دارند اما از ارتقاء کار خود واهمه داشته باشند و از دید خودشان تنها دلیل این کار را تحریم هایی که در کشورمان وجود دارد و نپذیرفتن درگاه های بانک های ایرانی از گرفتن پروژه های دورکاری می باشد. حتی در بسیاری از مواقع با وجود درگاه های مطمئنی مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و…. باز هم نگران تبدیل درآمد ارزی خود به ریال هستند. ما در اینحا به شما اطمینان می دهیم که هیچ جای نگرانی نیست و اگر دارای حساب پرفکت مانی باشید ما می توانیم هرکدام از این سه نوع حساب طلا، دلار و یورو پرفکت مانی شما را به ریال تبدیل کنیم.

دلار پرفکت مانی

اگر هنوز در پرفکت مانی افتتاح حساب نکرده اید می توانید از طریق سایت اول مانی (www.avvalmoney.com) اقدام کنید.

چه کسانی به تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال نیاز دارند:

  • اکسانی که به عنوان فریلنسر فعالیت می کنند و درآمد ارزی خود را از طریق پرفکت مانی دریافت می‌کنند.
  • کسانی که برای نقل و انتقالات مالی از پرفکت مانی استفاده می‌کنند.
  • کسانی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته اند اما نیازی به آن ندارند.
  • کسانی که قصد بستن حساب پرفکت مانی دارند و به نقد کردن موجودی حسابشان نیاز دارند.

تبدیل دلار حساب پرفکت مانی به ریال در ایران وجود دارد؟

همان طور که بارها گفته شده پرفکت مانی یکی از شبکه‌های پرداخت آنلاین محبوب در ایران است زیرا برخلاف سایر شبکه‌های ارزی بین المللی، پرفکت مانی هیچ گونه تحریمی برای افرادی که ساکن ایران هستند، در نظر نگرفته است. بنابراین شما می‌توانید به راحتی افتتاح پرفکت مانی در ایران را انجام دهید و از مزایای این کیف پول الکترونیکی بهره مند شوید. این نکته را به خاطر داشته باشید که در حال حاضر این شبکه مالی از ریال به عنوان یکی از ارزهای موجود پشتیبانی نمی‌کند به همین دلیل شما برای شارژ حساب پرفکت مانی و یا تبدیل پرفکت مانی به ریال باید از خدمات شرکت های واسط استفاده کنید. در حال حاضر شما می‌توانید برای شارژ حساب خود از طریق خدمات ارزی اول مانی، حسابتان را به دلار و یا یورو شارژ نمایید.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

روش های نقد کردن پرفکت مانی

به این نکته توجه کنید که در اول مانی نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی به دو صورت انجام می شود. یا شما اکانتی دارید و می خواهید تنها پرفکت مانی خود را نقد کنید و از ما مبلغ دلاری آن را دریافت کنید تا ما با شما ارزی را به صورت ریالی تسویه کنیم.

یا اینکه اصلا اکانتی ندارید و می خواهید از حساب ما استفاده کنید. که در این صورت ما اطلاعات حساب خودمان را در اختیار شما قرار می دهم تا برای فرستنده ارسال کنید.بعد از تایید و دریافت پول و طی کردن مراحل لازم، در کمتر از ۲۴ ساعت مبلغ به ریال به حساب شما منتقل می شود.

نکات مهم برای فروش پرفکت مانی:

  • شماره کیف پول دلاری پرفکت مانی با حرف U آغاز می شود.
  • شماره کیف پول با ارز پایه روبل با حرف R آغاز می شود.
  • پس از تکمیل سفارش توسط شما، در کمتر از ۲۴ ساعت درخواست شما پردازش می شود و مبلغ قابل پرداخت به یکی از حساب های بانکی که در بخش تایید حساب کاربری وارد کرده اید، واریز می شود.

چرا به نقد کردن پرفکت مانی نیاز داریم؟

اگر شما حساب پرفکت مانی دارید و یا اینکه تراکنش های ارزی خود را از طریق پرفکت مانی انجام می دهید، در هر صورت در مواقع خاص به این نیاز دارید که دلار پرفکت مانی خود را نقد کنید و در کشور ایران از آن استفاده کنید. به عنوان مثال تصور کنید که شما یک مترجم آزاد هستید، در این صورت ممکن است که با سایت های خارجی نیز همکاری داشته باشیدو درآمدی که به صورت دلاری به حساب پرفکت مانی شما واریز می شود، برای استفاده در کشور ما لازم است که به تبدیل به ریال شود. بنابراین لازم است که نقد کردن پرفکت مانی را انجام دهید

تبدیل پرفکت مانی به ریال و یا به عبارتی تبدیل پول پرفکت مانی به ریال را می توانید به یک شرکت خدمات ارزی معتبر واگذار کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

تبدیل پرفکت مانی
تبدیل پرفکت مانی

نتیجه گیری:

با توجه به اینکه صرافی آنلاین اول مانی در حال حاضر از ریال به عنوان یکی از ارزهای رایج و بین المللی پشتیبانی نمی کند، شما می توانید برای نقد کردن دلار پرفکت مانی و تبدیل آن به ریال از خدمات صرافی اول مانی استفاده کنید. در صورتی که برای ثبت سفارش و ارسال درخواست سوالی دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: چگونه پرفکت مانی خود را نقد کنیم؟

بیشتر بدانید: بهترین صرافی برای خرید پرفکت مانی

بیشتر بدانید: سایت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی


سوالات متداول

چگونه می توانیم پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنیم؟

برای تبدیل پرفکت مانی به ریال می توانید از چند روش استفاده کنید که این راه ها عبارت اند از: استفاده از سایت های ایرانی، استفاده از حساب خود پرفکت مانی، استفاده از یک فرد مورد اطمینان مستقیم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *