اول مانی
حساب پرفکت مانی

با توجه به پیشرفت نیازهای ارزی در سال های اخیر، شبکه هایی برای نقل و انتقال ارز به وجود آمده اند که این شبکه ها به عنوان کیف پول الکترونیکی شناخته می شوند که یکی از این نوع شبکه ها پرفکت مانی (شارژ حساب پرفکت مانی ) است که یک شبکه مالی محبوب در میان ایرانیان می باشد.

همانطور که بارها اشاره کردیم پرفکت مانی یک شبکه پرداخت جهانی است که برای انتقال وجه به کشورهای دیگر و پرداخت های ارزی و از همه مهم تر دریافت وجه و نقد کردن درآمد ارزی کارآمد می باشد. از مهم ترین مزایای پرفکت مانی که بارها به ان اشاره کرده ایم این است که ایران را تحریم نکرده است و حتی می توانید در سایت پرفکت مانی زبان فارسی را انتخاب کنید.

ووچر پرفکت مانی چبیست؟

ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت شارژ عمل می کند که می توان آن را به میزان مشخصی شارژ کرد و کاربران نیز بدون نیاز به داشتن حسثاب می توانند تنها با وارد کردن کدهای آن، پرداخت های خود را انجام دهند. پلتفرم های زیادی هستند که شما می توانید از طریق آن ها ووچر پرفکت مانی خریداری کنید و پرداخت خود را انجام دهید. شما می توانید با ووچر پرفکت مانی به راحتی و بدون دسترسی به حساب پرفکت مانی خود، برای پرداخت هزینه هایتان استفاده کنید.

امکانات پرفکت مانی
پرفکت مانی

چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

اگر شما یک حساب پرفکت مانی دارید و یا اینکه قصد دارید وجهی را به حساب پرفکت مانی شخص دیگری ارسال کنید و می خواهید خریدها و انتقال وجه را با حساب پرفکت مانی خودتان انجام دهید و حسابتان را شارژ کنید راه های زیادی وجود دارد که ساده ترین آن خرید پرفکت مانی از سایت اول مانی است. اول مانی دارای حساب در پرفکت مانی است که یکی از مطمئن ترین و امن ترین منابع مالی برای شارژ حساب پرفکت مانی است. اول مانی با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی شما می کند.

پرفکت مانی چیست
حساب پرفکت مانی

انواع حساب پرفکت مانی:

تمام کیف پول های الکترونیکی حساب های مخصوص به خود دارند که با سطحی از امکانات در اختیار کاربران قرار می دهند. هر فردی با توجه نیازهای خود می تواند برای دریافت یکی از حساب ها اقدام کند.

حساب Normal: تمام کاربرانی که تازه ثبت نام کرده اند حسابشان از نوع نرمال یا معمولی است. برای این نوع حساب محدودیت انتقالی وجود ندارد اما هر تراکنش شامل ۱.۲ درصد کارمزد است.

پرفکت مانی چیست
پرفکت مانی

حساب Premieum: این نوع حساب با افزایش تراکنش های مالی و بعد از یک سال به کاربران داده می شود. از مزایای حساب برتر می توان به امکان پرداخت ۰.۵ درصد کارمزد اشاره کرد.

حساب patrnet: این نوع حساب نسبت به حساب های دیگر متفاوت است. برای داشتن این نوع حساب باید تمام اطلاعات شما توسط اول مانی تایید شود.

امنیت حساب پرفکت مانی

امنیت حساب های پرفکت مانی تا حد قابل قبولی بالا می باشد و از روش شناسایی آی پی استفاده می کند به این صورت که با هر تغییر آی پی کاربر برای ورود، به تایید از طریق ایمیل نیاز دارد.

شما می توانید در بخش امنیت حساب پرفکت مانی خود گزینه های امنیتی بیشتری از قبیل تایید پیامکی را نیز فعال کنید.

پرفکت مانی چیست
حساب پرفکت مانی

مزایای حساب پرفکت مانی

✔ بهره بردن از سود ماهیانه آن
✔ افتتاح حساب بدون دردسر و زحمت خاصی
✔ تحریم نبودن ایران و ارائه خدمات مختلف به ایرانیان
✔ انتقال اعتبار داخلی راحت بین حساب های گوناگون
✔ خرید راحت با استفاده از دلار، بیت کوین، یورو و طلا
✔ خدمات زیرمجموعه گیری
✔ تبدیل راحت به بیت کوین و بلعکس

بزرگ ترین نقطه ضعف پرفکت مانی

بزرگ ترین نقطه ضعف پرفکت مانی این است که شما نمی توانید پرفکت مانی را مستقیما در وب سایت خود به بانک خود پس انداز کنید، باید این کار را از طریق صرافی های موجود در وب سایت انجام دهید.

به همین دلیل است که تعداد زیادی از مردم به طور مستقیم پرفکت مانی را در avvalmoney.com خرید و فروش می کنند. avvalmoney شریک رسمی پرفکت مانی می باشد. خرید و فروش پرفکت مانی در avvalmoney ارزان، آسان و سریع می شود.

avvalmoney بستری قابل اعتماد برای خرید و فروش انواع ارزهای الکترونیکی می باشد و حتی می توانید بین رمزارز و ارز الکترونیکی رمزارز و ارز الکترونیکی نیز مبادله کنید.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *