اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

حساب پرفکت مانی

با توجه به پیشرفت نیازهای ارزی در سال های اخیر، شبکه هایی برای نقل و انتقال ارز به وجود آمده اند که این شبکه ها به عنوان کیف پول الکترونیکی شناخته می شوند که یکی از این نوع شبکه ها پرفکت مانی (شارژ حساب پرفکت مانی ) است که یک شبکه مالی محبوب در میان ایرانیان می باشد.

همانطور که بارها اشاره کردیم پرفکت مانی یک شبکه پرداخت جهانی است که برای انتقال وجه به کشورهای دیگر و پرداخت های ارزی و از همه مهم تر دریافت وجه و نقد کردن درآمد ارزی کارآمد می باشد. از مهم ترین مزایای پرفکت مانی که بارها به ان اشاره کرده ایم این است که ایران را تحریم نکرده است و حتی می توانید در سایت پرفکت مانی زبان فارسی را انتخاب کنید.

امکانات پرفکت مانی

چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

اگر شما یک حساب پرفکت مانی دارید و یا اینکه قصد دارید وجهی را به حساب پرفکت مانی شخص دیگری ارسال کنید و می خواهید خریدها و انتقال وجه را با حساب پرفکت مانی خودتان انجام دهید و حسابتان را شارژ کنید راه های زیادی وجود دارد که ساده ترین آن خرید پرفکت مانی از سایت اول مانی است. اول مانی دارای حساب در پرفکت مانی است که یکی از مطمئن ترین و امن ترین منابع مالی برای شارژ حساب پرفکت مانی است. اول مانی با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی شما می کند.

پرفکت مانی چیست

انواع حساب پرفکت مانی:

تمام کیف پول های الکترونیکی حساب های مخصوص به خود دارند که با سطحی از امکانات در اختیار کاربران قرار می دهند. هر فردی با توجه نیازهای خود می تواند برای دریافت یکی از حساب ها اقدام کند.

حساب Normal: تمام کاربرانی که تازه ثبت نام کرده اند حسابشان از نوع نرمال یا معمولی است. برای این نوع حساب محدودیت انتقالی وجود ندارد اما هر تراکنش شامل ۱.۲ درصد کارزد است.

پرفکت مانی چیست

حساب Premieum: این نوع حساب با افزایش تراکنش های مالی و بعد از یک سال به کاربران داده می شود. از مزایای حساب برتر می توان به امکان پرداخت ۰.۵ درصد کارمزد اشاره کرد.

حساب patrnet: این نوع حساب نسبت به حساب های دیگر متفاوت است. برای داشتن این نوع حساب باید تمام اطلاعات شما توسط اول مانی تایید شود.

امنیت حساب پرفکت مانی

امنیت حساب های پرفکت مانی تا حد قابل قبولی بالا می باشد و از روش شناسایی آی پی استفاده می کند به این صورت که با هر تغییر آی پی کاربر برای ورود، به تایید از طریق ایمیل نیاز دارد.

شما می توانید در بخش امنیت حساب پرفکت مانی خود گزینه های امنیتی بیشتری از قبیل تایید پیامکی را نیز فعال کنید.

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *