اول مانی
خرید با پرفکت مانی

خرید با پرفکت مانی یکی از روش هایی که است که در سایت های خارجی بسیار استفاده می شود. ممکن است شما بخواهید در یک سایت خارجی پرداختی را انجام دهید و یا اکانت خود را در یک سایت شارژ کنید، اگر یکی از روش های پرداخت و یا درگاه آن، پرفکت مانی می باشد شما می توانید از طریق اول مانی این کار را انجام دهید.

خرید با پرفکت مانی:

زمانی که شما می خواهید خرید اینترنتی انجام دهید یک از مهم ترین مسئله ای که ذهن تان را درگیر می کند روش پرداخت آن است. امروزه خرید کالا از دیگر سایت های خارجی امری بسیار ساده و لذت بخش است. اما متاسفانه کشور ما در لیست ۵ کشوری است که به شبکه بانکی جهانی دسترسی ندارند. البته بهتر است بدانید که جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما می توانید با کمک اول مانی کالای خود را در هرجای دنیا که باشد خریداری کنید. خرید به وسیله پرفکت مانی مزایای زیادی دارد که یک از بزرگترین مزیت آن کارمزد بسیار پایین آن می باشد.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی

از چه فروشگاه هایی می توان با پرفکت مانی خرید کرد؟

  • سایت IGOLDER: اگر می خواهید طلاهای خود را به صورت اینترنتی به فروش بگذارید و یا طلای جدیدی را خریداری کنید می توانید از طریق سایت IGOLDER کارهای خود را در این رابطه انجام دهید و هزینه خود را توسط پرفکت مانی پرداخت و یا دریافت کنید.
  • سایت VEEBLE: در این سایت فروشگاهی خدمات هاستینگ به شما ارائه می شود. یکی از راه هایی که می توان در این سایت خرید کرد استفاده از حساب کاربری خود در پرفکت مانی است.
  • سایت IBVPN: اگر ساکن ایران هستید حتما به سایت فروشگاهی IBVPN نیاز پیدا می کنید زیرا در این فروشگاه VPN فروخته می شود. دراین سایت فروشگاهی خرید وی پی ان علاوه بر راه های مرسوم برای پرداخت، یکی دیگر از راه های پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال پرفکت مانی است.
  • سایت EPAY: اگر دز زمان پرداخت خرید های اینترنتی خود درگاه EPAY وجود داشته باشد شما می توانید از کیف پول اینترنتی اول مانی استفاده کنید.
  • PLUS 500: اگر ساکن کشور آلمان هستید و قصد انجام یک سری معاملات را دارید می توانید از سایت PLUS 500 که در بین سایت های معاملات در آلمان بسیار معروف است استفاده کنید و با کمک این سایت و حساب خود هزینه معاملات خود را پرداخت کنید.
  • SONETEL: اگر قصد خرید شماره های مجازی را دارید می توانید به سایت فروشگاهی SONETEL سر بزنید و خرید های خود را با کیف پول پرفکت مانی انجام دهید .
  • سایت AVATRADE: در این سایت مضمون انجام معامله ها و واسطه گری ها یکی دیگر از سایت هایی است که می توان خرید خود را با ارز های مجازی موجود در حساب کاربری خود در پرفکت مانی انجام دهید.


بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *