اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

خرید ووچر جی آر ای

یکی از راه های ثبت نام و شرکت در آزمون GRE، خرید ووچر GRE (جی آر ای) می باشد. این آزمون که برای متقاضیان تحصیل در آمریکا و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می شود، به صورت سالانه و در تاریخ های متعددی برگزار می گردد. آزمون GRE توسط EST ایجاد شده و هزاران دانشگاه و مدارس کسب و کار برای تصمیم گیری در مورد پذیرش و هزینه تحصیلی آن مورد استفاده قرار می گیرد. اگر تمایل دارید که ویزای تحصیلی امریکا را دریافت کنید در این مقاله با ما همراه باشید.

ووچر GRE چیست؟

ووچر جی آر ای یک کد اعتباری است که با ثبت آن در سایت ETS توانایی ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون جی آر ای را پیدا می کنید. شما می توانید بعد از آنکه هزینه آزمون را به سایت هایی که این ووچر را به فروش می رسانند پرداخت کردید این کد را دریافت کنید.

پرداخت هزینه ووچر به سایت های معتبر با تعرفه ریالی و معادل با قیمت دلاری آزمون جی آر ای امکان پذیر می باشد. با پرداخت این هزینه به ریال، یک کد به شما داده می شود که ووچر جی آر ای است و می توانید برای ثبت نام در این آزمون از آن استفاده کنید.

چند نکته درباره ووچر GRE که باید بدانید:

انتخاب زمان مناسب برای شرکت در آزمون

شما می توانید زمان های برگزاری آزمون را در طول سال و بدون محدودیت انتخاب کنید. اما این نکته را فراموش نکنید که به گونه ای در این آزمون ثبت نام کنید که فرصت کافی برای مطالعه مباحث آزمون را داشته باشید. گاهی دلیل عدم قبولی متقاضیان آزمون انتخاب زمان اشتباه برای شرکت در آزمون می باشد.

توجه به زمان استفاده از ووچر جی آر ای

ووچر جی آر ای را می توان در طول یک سال استفاده کرد. یک سال بعد از خرید ووچر دیگر قابل استفاده نمی باشد. به همین دلیل در صورتی که زمانی که برای شرکت در آزمون مدنظر دارید از یک سال آینده دورتر است و بهتر است نسبت به خرید ووچر اقدام کنید.

دانشگاه های پذیرنده مدرک GRE

همانطور که بارها شنیده اید این آزمون برای تحصیل در مدارس کسب و کار برگزار می گردد، اما بسیاری از دانشگاه ها و مدارس می باشند که مدرک این آزمون را قبول نمی کنند. بنابراین قبل از ثبت نام از پذیرفته شدن مدرک خود اطمینان حاصل کنید.

خرید ووچر جی آر ای (GRE) چگونه انجام می شود؟

برای خرید ووچر جی آر ای می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

•    پرداخت با کارت اعتباری
•    پرداخت با استفاده از خدمات کارت های ارزی شرکت های معتبر

ثبت نام در آزمون جی آر ای

بعد از خرید ووچر شما برای شرکت در آزمون باید ثبت نام کنید. برای ثبت نام شما می توانید از طریق وب سایت ETS ، تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل این کار را انجام دهید.

اگر می خواهید از طریق وب سایت ثبت نام کنید شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این حساب کاربری برای وارد کردن کد ارائه شده بعد از خرید ووچر جی آر ای، مشاهده نتایج آزمون و… استفاده می شود. شما برای ایجاد حساب کاربری به نام و نام خانوادگی، آدرس و ایمیل نیاز دارید.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

بیشتر بدانید: تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چیست؟

بیشتر بدانید: پی اس ووچر چیست؟

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *