اول مانی

همان طور که در مقالات قبلی نیز بارها گفته ایم پرفکت مانی نوعی ارز دیجیتال ثابت به حساب می آید که ارزش آن همیشه بر اساس ارزش دلار، یورو یا طلا مشخص می گردد. در این سال های اخیر ایرانیان استقبال زیادی از این سیستم پرداخت بین المللی شده است که حتی باعث ترجمه این وب سایت به فارسی برای کاربران ایرانی شده است. خرید پرفکت مانی بودن احراز هویت در بیشتر سایت ها به دلایل مشخصی غیرممکن می باشد اما در اول مانی این مورد برای شما بسیار آسان شده است.

از آن جایی که این نوع ارزها قابلیت شناسایی کاربر را کاهش می دهند علاوه بر مزیت های بسیار خوبی که دارند در مواردی باعث کلاهبرداری یا پولشویی هایی نیز می شوند. به همین دلیل اول مانی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی اقدام به دریافت مدارک شناسایی و بانکی از کاربران خود کرده است.

در حال حاضر با توجه به روال جدید خرید اینترنتی توسط رمزهای پویا و با بهره گیری از سیستم های ضد تقلب، زیرساخت های اول مانی با تلاش های شبانه روزی برای خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت مهیا شده است و کاربرانی که خریدهای کوچک دارند می توانند بدون نیاز به ارسال مدارک از اول مانی خرید کنند.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
پرفکت مانی بدون احراز هویت

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی سیستمی برایی انتقال ارز به سراسر جهان و انجام پرداخت های اینترنتی است. شرکت پرفکت مانی برخلاف دیگر شرکت ها از قبیل پی پل یا مسترکارت، کاربران ایرانی را تحریم نکرده است.به همین دلیل این سیستم به شدت در میان کشورهای تحت تحریم محبوب می باشد. ایرانی ها می توانند به راحتی برای دریافت و انتقال ارز و یا خرید آنلاین خارجی، از خدمات سیستم پرفکت مانی استفاده کنند.

یکی از خدماتی که توسط شرکت پرفکت مانی ارائه می شود، ووچر پرفکت مانی است. سهولت در استفاده و سرعت در انجام تراکنش ها با ووچر موجب شده تا به یکی از محبوب ترین خدمات پرفکت مانی تبدیل شود.

خرید و فروش پرفکت مانی

در نظر بگیرید که شا فردی هستید که به هیچ وجه به کیف پول مجازی دسترسی ندارید اما شخصی به واسطه یک ووچر پرفکت مانی پولی را برای شما ارسال کرده است و شما نمی دانید که باید این ووچر را چکار کنید یا چگونه از آن استفاده کنید. شما باید در این شرایط پرفکت مانی خود را بفروشید و آن را به ریال تبدیل کنید و از کسی تحویل بگیرید.

کاربردهای پرفکت مانی

  • انتقال پرفکت مانی برای کاربران دیگر در هر نقطه از دنیا
  • انتقال ارزهای بین المللی در کوتاه ترین زمان
  • انواع پرداخت های اینترنتی در تمام سایت های دنیا
  • نگهداری الکترونیکی پول شما
  • خرید آنلاین ارزهایی مثل بیت کوین، طلا، دلارف یورو و…
خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
خرید پرفکت مانی بدون ثبت نام

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

ووچر پرفکت مانی از دو کد ۱۰ و ۱۶ رقمی تشکیل شده است که بدون نیاز به ثبت نام در سایت اول مانی می توانید از آن در سایت هایی که از این نوع پرداخت پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

بر اساس گفته های بالا زیرساختی بنا شده که کاربران بتوانند بدون نیاز به احراز هویت در اول مانی برای خرید ووچر پرفکت مانی اقدام کنند. این نکته را به خاطر داشته باشید که اول مانی تدابیر بسیار زیادی اندیشیده تا از هر گونه سواستفاده از سیستم خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت جلوگیری گردد.

توجه داشته باشید که روال احراز هویت قبلی همچنان پابرجاست و کاربرانی که نیاز به خرید ووچر پرفکت مانی در مقیاس بیشتری دارند می توانند با ارسال مدارک حساب کاربری خودشان را تایید کنند.

احراز هویت پرفکت مانی به چه صورت است؟

جهت احراز هویت در پرفکت مانی باید تمام اطلاعات خود را در قسمت احراز هویت وارد کنید. در این قسمت نیاز است که از مدارکی مثل کارت ملی، شناسنامه و قبض برق عکس بفرستید تا مدارک شما را بررسی و تایید کنند و برای این کار می توانید مدارک خود را ترجمه کنید و بعد آن را بفرستید.

برای این کار نیز لازم است که در ابتدا افتتاح حساب کنید و در پنل کاربری خود و در قسمت وریفای اکانت این کار را انجام دهید. بعد از این کار با شما تماس گرفته می شود و احراز هویت شما تکمیل خواهد شد.

تفاوت حساب احراز هویت شده و حساب احراز هویت نشده

ایجاد حساب پرفکت مانی به سادگی وارد کردن اطلاعات شخصی و یک آدرس ایمیل می باشد. بعد از ایجاد حساب شما صاحب یک حساب کاربری فعال در پرفکت مانی می شوید که بدون نیاز به احراز هویت می توانید از خدمات آن بهره مند شوید.

تفاوت یک حساب احراز شده و احراز نشده در کارمزد، انتقال و هزینه تراکنش ها می باشد.کارمزد انتقال وجه تراکنش ها برای حساب احراز هویت نشده ۱/۹۹% می باشد. اما برای حساب کاربری احراز هویت شده ۰/۵% درصد است. البته با احراز هویت یک سری خدمات دیگر نیز برایتان باز می شود که برای کاربران ایرانی خیلی در دسترس نمی باشد.

شارژ پرفکت مانی
شارژ حساب پرفکت مانی

دردسرهای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

معمولا هر برنامه و هر محصولی که امروزه در اطرافمان مشاهده می کنیم یک یا چند نقص کلی و جزئی دارد. برنامه پرفکت مانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای نقص ها و عیب های خودش می باشد.

اولین مشکل پرفکت مانی مربوط به آن می شود که اگر پولی را بابت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی پرداخت می کنید، باید حتما آن را خرج کنیذ و نمی توانید مجددا به پول نقد تبدیل کنید و از حسابتان دربیاورید.

البته راه دیگری نیز وجود دارد که می تواند پول هایتان را به صورت نقد از پرفکت مانی دریافت کنید. درواقرید ووچر پرفکت مانی و سپس فروختن آنها می توان پول حاصل را از پرفکت مانی دریافت کرد.

از دیگر مشکلات پرفکت مانی در رابطه با کلاهبرداری ها و عدم امکان بازگست پول به حساب شما می باشد. البته کلاهبرداری از طریق حهک حساب ممکن نیست و تنها راه آن فریب خوردن شما با روش های مختلف و خرید کالا ز وب سایت های نامعتبر می باشد.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر بدون احراز هویت خرید دلار پرفکت مانی امکان پذیر نمی باشد. این روزها افراد زیادی هستند که به دلایلی نگران در اختیار گذاشتن اطلاعات پرداختی خود با دیگران و همچنین شرکت های پرداخت ارزی می باشند. در حال حاضر خرید و یا فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت در بیشتر سایت ها به دلایل مشخصی غیرممکن می باشد. البته کاربران زیادی به دنبال صرافی معتبر برای خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت می باشند تا بتوانند امنیت دارایی خود را حفظ کنند و اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که هنگام استفاده از پرفکت مانی پیش می آید این خدمات بدون احراز هویت ارائه نمی شود. ناگفته نماند که برخی از شرکت ها و مجموعه ها هستند که بدون احراز هویت به خرید و فروش پرفکت مانی می پردازند. اما بهتر است که قبل از استفاده حتما از موجودیت و نحوه کار آنها مطمئن شوید.

خرید پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت

توجه داشته باشید که فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت انجام می شود و شما با ثبت نام در اول مانی و ثبت درخواست فروش ووچر و پرفکت مانی خود را به راحتی به ما بفروشید و به جای آن ریال یا ارزهای دیگر دریافت کنید. هیچ تفاوتی در فروش پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت وجود ندارد و شما می توانید با خیال آسوده در کوتاه ترین زمان ارز خود را تبدیل به ریال کنید.

اگر دلار پرفکت مانی دارید و می خواهید به یک صرافی معتبر آن را بفروشید و ریال آن را دریافت کنید می توانید بر روی چت انلاین در قسمت راست پایین صفحه کلیک کنید و با تیم پشتیبانی اول مانی در ارتباط باشید. شما می توانید بدون احراز هویت، پرفکت مانی خود را بفروشید و وجه ریالی آن را دریافت کنید.

خرید پرفکت مانی بدون ثبت نام

برای خرید پرفکت مانی بدون ثبت نام لازم است تا در سایت PerfectMoney ثبت نام کنید و یک حساب ایجاد کنید. لازم نیست که حتما احراز هویت انجام دهید اما خرید مستقیم ووچر پرفکت مانی از سایت اصلی پرفکت مانی، بدون ثبت نام غیرممکن است.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

نحوه انتقال پول به ووچر پرفکت مانی

با استفاده از روش های زیر می توانید به حساب پرفکت مانی خود پول انتقال دهید:

  • کارت شارژ ووچر پرفکت مانی
  • ارزهای الکترونیکی
  • حواله بانکی
  • سرویس های وسترن یونیون و مانی گرام

البته این نکته را در نظر داشته باشید که یکی از قابلیت های پرفکت مانی امکان دریافت حواله های بانکی برای انتقال و واریز وجه، بدون داشتن حساب بانکی می باشد.

خرید پرفکت مانی بدون کارمزد

برای خرید پرفکت مانی ملزم به پرداخت کارمزد هستید. اگر احراز هویت نکرده اید، کارمزد ۱/۹ درصد، و اگر احراز هویت کرده اید کارمزد ۰/۵ درصد پرداخت خواهید کرد.

اما سپرده گذاری به وسیله ووچر پرفکت مانی در حساب های پرفکت مانی کارمزدی ندارد می توانید به راحتی و بدون صرف هزینه های اضافه، مبلغ ووچر را با وارد کردن کدهای ان به حساب خود اضافه کنید.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

احراز هویت برای انتقال ارز در سایت های مختلف

معمولا برای اینکه بتوانید انتقال ارز انجام دهید باید احراز هویت انجام دهید و تنها در سیستم پرفکت مانی می باشد که نیازی به این کار نیست. اما اگر در این سیستم احراز هویت انجام دهید می توانید از مزایای آن استفاده کنید و کارمزد کمتری را پرداخت کنید.

اما برای اینکه از سایت های خارجی استفاده کنید حتما باید این کار را انجام دهید و تنها در صورتی می توانید در سایت های خارجی احراز هویت کنید که در خارج از کشور باشید. به دلیل تحریم ها اگر بخواهید در سایت های خارجی ثبت نام کنید یا احراز هویت کنید به شما یک ارور مبنی بر مجاز نبودن کشور شما برای استفاده از خدمات سایت ظاهر می شود که امنیت سیستمشما به خظر بیفتد و حتی اطلاعات شما به سرقت برود، در ضمن برای اینکه احراز هویت کنید باید آدرس خود را در یک کشور خارجی ثبت کنید که این کار درست نمی باشد.

چرا خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ممنوع شده است؟

پرفکت مانی یکی از سیستم هایی است که از ان برای پولشویی و حتی فرار مالیاتی استفاده های زیادی می شود. افراد کلاهبردار به وسیله آن اقدام به کلاهبرداری از اشخاص ساده می کنند. به همین دلیل برای کنترل و کاهش نرخ دزدی و کلاهبرداری، خرید ووچر بدون احراز هویت ممنوع شده است.

آیا خرید پرفکت مانی بدون احراز هوت مشکل ساز است؟

باید بگوییم که این کار در واقع مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد اما اگر آن را انجام دهید می توانید از مزایا و ویژگی های دیگر پرفکت مانی نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال اگر یک شرکت دارید و می خواهید مدام از این سیستم استفاده کنید باید از سرویس های دیگر این شرکت استفاده کنید تا قابلیت این کار را بتوانید داشته باشید.

حسابی در پرفکت مانی برای شرکت ها وجود دارد که باید ابتدا در آن احراز هویت کنید تا بتوانید همزمان از چند کاربر استفاده کنید.

همچنین اگر این کار را انجام دهید تراکنش های شما در اولویت قرار می گیرد و کارمزد کمتری پرداخت خواهید کرد بنابراین نیاز دارید تا این کار را انجام دهید و باید حتما احراز هویت خود ا انجام دهید.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی با بهترین قیمت

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی تنها با چند کلیک ساده


سوالات متداول:

چگونه می توانیم مشتری پرفکت مانی شویم؟

برای تبدیل شدن به مشتری پرفکت مانی باید در سایت پرفکت مانی ثبت نام و احراز هویت کنید.

آیا با یک IP می توانیم چند حساب پرفکت مانی داشته باشیم؟

بله اما تمام حساب ها باید دارای اطلاعات شخصی یکسانی باشند.

برای استفاده از خدمات پرفکت چرا باید حتما از صرافی کمک بگیریم؟

ارائه دهنگان خدمات صرافی اول مانی به طور مستقیم با تعداد زیادی از گزینه های رداخت کار می کنند که به کاربران کمک می کند تا از مزایای اصلی کار با سیستم پرفکت مانی استفاده کنند.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *