اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

همان طور که در مقالات قبلی نیز بارها گفته ایم پرفکت مانی نوعی ارز دیجیتال ثابت به حساب می آید که ارزش آن همیشه بر اساس ارزش دلار، یورو یا طلا مشخص می گردد. در این سال های اخیر ایرانیان استقبال زیادی از این سیستم پرداخت بین المللی شده است که حتی باعث ترجمه این وب سایت به فارسی برای کاربران ایرانی شده است. خرید پرفکت مانی بودن احراز هویت در بیشتر سایت ها به دلایل مشخصی غیرممکن می باشد اما در اول مانی این مورد برای شما بسیار آسان شده است.

پرفکت مانی بدون احراز هویت

از آن جایی که این نوع ارزها قابلیت شناسایی کاربر را کاهش می دهند علاوه بر مزیت های بسیار خوبی که دارند در مواردی باعث کلاهبرداری یا پولشویی هایی نیز می شوند. به همین دلیل اول مانی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی اقدام به دریافت مدارک شناسایی و بانکی از کاربران خود کرده است.

در حال حاضر با توجه به روال جدید خرید اینترنتی توسط رمزهای پویا و با بهره گیری از سیستم های ضد تقلب، زیرساخت های اول مانی با تلاش های شبانه روزی برای خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت مهیا شده است و کاربرانی که خریدهای کوچک دارند می توانند بدون نیاز به ارسال مدارک از اول مانی خرید کنند.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

ووچر پرفکت مانی از دو کد ۱۰ و ۱۶ رقمی تشکیل شده است که بدون نیاز به ثبت نام در سایت اول مانی می توانید از آن در سایت هایی که از این نوع پرداخت پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

بر اساس گفته های بالا زیرساختی بنا شده که کاربران بتوانند بدون نیاز به احراز هویت در اول مانی برای خرید ووچر پرفکت مانی اقدام کنند. این نکته را به خاطر داشته باشید که اول مانی تدابیر بسیار زیادی اندیشیده تا از هر گونه سواستفاده از سیستم خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت جلوگیری گردد.

توجه داشته باشید که روال احراز هویت قبلی همچنان پابرجاست و کاربرانی که نیاز به خرید ووچر پرفکت مانی در مقیاس بیشتری دارند می توانند با ارسال مدارک حساب کاربری خودشان را تایید کنند.

خرید پرفکت مانی

فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت

توجه داشته باشید که فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت انجام می شود و شما با ثبت نام در اول مانی و ثبت درخواست فروش ووچر و پرفکت مانی خود را به راحتی به ما بفروشید و به جای آن ریال یا ارزهای دیگر دریافت کنید. هیچ تفاوتی در فروش پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت وجود ندارد و شما می توانید با خیال آسوده در کوتاه ترین زمان ارز خود را تبدیل به ریال کنید.

اگر دلار پرفکت مانی دارید و می خواهید به یک صرافی معتبر آن را بفروشید و ریال آن را دریافت کنید می توانید بر روی چت انلاین در قسمت راست پایین صفحه کلیک کنید و با تیم پشتیبانی اول مانی در ارتباط باشید. شما می توانید بدون احراز هویت پرفکت مانی خود را بفروشید و وجه ریالی آن را دریافت کنید.بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *