اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

خرید سریع پرفکت مانی

یکی از خدماتی که سیستم پرفکت مانی ارائه می دهد و کاربران بیشتر وقت ها با آن سرو کار دارند، وام پرفکت مانی است. این سیستم به کاربران خود با اعتنا به حالت اکانت کاربری شالن وام می دهد. تمام این تجهیزات باعث شده تا هر روز تعداد کاربرانی که به خرید آنلاین پرفکت مانی ترغیب می شوند بیشتر شود. از جمله سرویس های پرفکت مانی که حجم بالایی از امور را برای کاربران راحت تر می کند.

  • نقل و انتقال پول بین اکانت کاربران پرفکت مانی
  • نقد کردن درآمد دلاری از شغل های آنلاین جهانی
  • محافظت الکترونیکی از سرمایه
  • قابلیت و امکان خرید ارزهای دیجیتال
  • قابلیت و امکان پرداخت الکترونیکی در خریدهای فروشگاهی

وام پرفکت مانی

همانطور که می دانید پرفکت مانی راه جدیدی برای انجام نقل و انتقالات و معاملات بین افراد است. شرکت پرفکت مانی خدمات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد که یکی از این خدمات وام پرفکت مانی می باشد. وام پرفکت مانی توسط شرکت اصلی پرفکت مانی که ویژگی بین المللی دارد پرداخت می شود. با این روش بسیاری از افراد به این شرکت و همچنین خدماتی که ارائه می دهد سوق پیدا کرده اند. البته خدماتی که پرفکت مانی ارائه می دهد تنها محدود به این مورد نمی شود.

چگونه می توان از شرکت پرفکت مانی وام گرفت؟

شرکت PerfectMoney در مرحله اول به وضعیت حساب هایتان و میزان تراکنش های شما نگاه می کند و بعد از آن اگر شما حائز شرایط باشید به شما وام خواهند داد. البته باید درخواست وام را نیز از قبل داده باشید. با وجود چنین خدماتی روزانه کاربران زیادی به سمت استفاده از این خدمات سوق پیدا می کنند. البته این نکته را فراموش نکنید که دریافت و ارائه وام پرفکت مانی را خود کاربران به یکدیگر ارائه می دهند و سیستم پرفکت مانی بر روی این پروسه تنها نظارت دارد تا قانون زیر پا گذاشته نشود.

در این میان شرکت پرفکت مانی به شما تعداد و فرآیند بازپس دهی وام ها را اعلام می کند. به این معنی که مثلا فلان شخصی که از شما وام درخواست کرده تا به امروز چه میزان وام داشته است و آیا آن ها را به موقع تسویه کرده است یا خیر؟ در این سیستم پارامتری به نام Trust Score وجود دارد که معنای این پارامتر اعتبار یک کاربر است که اگر این اعتبار در پروفایل کسی بالاتر باشد بهتر و راحت تر می تواند وام بگیرد در غیر این صورت نمی تواند وام بگیرد.

مراحل درخواست وام پرفکت مانی

ورود به سایت

در مرحله اول وارد سایت پرفکت مانی ( Perfectmoney.is ) خود شوید. اگر قبلا حساب پرفکت مانی ایجاد کرده اید به حساب تان وارد شوید در غیر این صورت یک حساب جدید ایجاد کنید.

ورود به پنل کاربری

وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید و از منوی بالای صفحه گزینه ‘Deposit‘ و سپس گزینه ‘Credit Exchange‘ را انتخاب کنید.

درخواست وام

از صفحه باز شده، در قسمت بالای صفحه گزینه ‘Take a loan‘ را انتخاب کنید.

پر کردن فرم درخواست

در این بخش برای شما فرمی نمایش داده می شود. آن را تکمیل کنید. بر اساس فرم نمایش داده شده هدف تان را از دریافت وام مشخص کنید و اینکه قصد دارید از چه کسی وام دریافت کنید. اگر هیچ اکانتی به عنوان وام گیرنده در نظرتان نیست می توانید به صورت یک درخواست عمومی ان را مطرح کنید.

Trust Score چگونه سنجیده می شود؟

در سیستم وام دهی پرفکت مانی برای هر کاربر به صورت روزانه Trust Score محاسبه می شود که این پارامتر بر اساس میزان نقل و انتقالات، تاریخ شروع و…. تعیین می شود. هرچه اغین پارامتر بالاتر باشد به این معنی است که آن شخص در نزد پرفکت مانی و کاربران دیگر اعتبار بیشتری دارد.

بیشتر بدانید: بازیابی رمز عبور پرفکت مانی

بیشتر بدانید: چگونه در پرفکت مانی احراز هویت کنیم

بیشتر بدانید: آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *