اول مانی

رویترز: وزارت دادگستری آمریکا به دنبال تعقیب حقوقی بایننس

خبرگزاری رویترز این اواخر در خبری بیان کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی تعقیب قضایی صرافی بایننس و مدیران ارشد آن از جمله بنیان گذار و مدیرعامل این شرکت، چانگ پنگ ژائو، می باشد.

به گزارش کوین دسک، وزارت دادگستری آمریکا، گزینه جریمه بایننس به جای تعقیب قضایی (Plea Deal) را نیز در مشورت به وکلای بایننس بررسی کرده است.

این خبرگزاری همچنین مدعی شده است دادستان های دفتر دادستانی ایالات متحده در سیاتل از سال ۲۰۱۸ تحقیقات در رابطه با بایننس را به دلیل “استفاده از آن برای انتقال وجوه مشکوک و غیرقانونی” شروع کرده اند. البته دیگر دادستان ها بر این باورند که قبل از تشمیل پرونده قضایی باید شواهد بیشتری جمع آوری شود.

البته صرافی بایننس در بیانیه ای گزارش رویترز را “حمله ای به تیم حقوقی بایننس” تلقی کرد و بیان کرد “بیش از ۳۰۰ نفر در تیم قانونی بایننس در حال مبارزه برای جلوگیری از دسترسی بازیگران بد به فضای کریپتو بوده اند.” همچنین رئیس اطلاعات و تحقیقات جهانی این صرافی (Tigran Gambaryan)، افزود که بایننس از نوامبر ۲۰۲۱ به بیش از ۴۷,۰۰۰ درخواست را از جانب مشتریان قانون پاسخ داده است.

همچنین او اضافه کرد که صرافی بایننس تعداد کارمندان امنیت و انباق با قوانین خود را بیش از ۵۰۰% افزایش داده است و مدعی شد که تیم آنها “احتمالا قوی ترین در کل بخش مالی می باشد”.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: نوسان غیرعادی قیمت چندین ارز دیجیتال در بایننس

بیشتر بدانید: طبق گزارشات داده های مربوط به ذخایر بایننس مشکل دارد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *