اول مانی

زیرساخت های پرداخت BTC اوپن نود زیر نظر CBB می باشد

شرکت اوپن نود (OpenNode) در ۱۳ ماه سپتامبر سال جاری اعلام نمود، شرکت اوپن نود که ارائه دهنده زیرساخت بیت کوین است، در سندباکس نظارتی بانک مرکزی بحرین (CBB) یک راه حل پردازش پرداخت بیت کوین را آزمایش می کند. این نهایی ترین قدم از چند قدمی می باشد که پادشاهی برای ملحق شدن خود به عنوان یکی از اعضای شورای همکاری کشورهای عربی خلیج فارس (GCC) به اقتصاد رمزارزها انجام داده است.

این شرکت نخستین زیرساخت Bitcoin را در کشور بحرین فراهم می کند، البته شایان ذکر است که این کشور در چند سال گذشته شرکت های فین تک را به سواحل خود جذب کرده است، به علت اینکه از اقتصاد مبتنی بر نفت دور می شود. مدیر عامل و بنیانگذار شرکت اوپن نود، افنان رحمان، توافق با سندباکس نظارتی بانک مرکزی بحرین را به عنوان نقطه عطف برای شهرواندان این کشور جزیره ای خلیج فارس، خاورمیانه و همچنین اقتصاد بیت کوین خواند.

در همین راستا مدیر اجرایی توسعه سرمایه گذاری هیئت توسعه اقتصادی کشور بحرین، دالال بوهجی برای خدمات مالی درباره اضافه شدن شرکت اوپن نود به سندباکس نظارتی بانک مرکزی بحرین گفت:

بحرین به عنوان یک کشور، به علت انعطاف پذیری قانون گذار و تفکرات آینده نگرانه، ما همیشه در اتخاذ راه حل های فین تک جلوتر بوده ایم.

قابل ذکر است که با این حال این کشور بعید است که به عنوان ارزآورترین رمزارز در منطقه خلیج فارس پیشی بگیرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بیت کوین ممکن است در مسیر رسیدن به ۴۰۰۰۰ دلار باشد؟

بیشتر بدانید: ثبات قیمت بیت کوین همچنان در کانال ۲۲ هزار دلاری

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *