اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

همانطور که می دانید این روزها استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی در ایران، افزایش چشمگیری داشته است که یکی از دلایل ان پشتیبانی این سیستم از زبان فارسی و همچنین درنظر نگرفتن تحریم برای ایرانیان می باشد. برای استفاده از این سیستم پرداخت الکترونیکی اولین گام ثبت نام در سایت می باشد که در زمان ثبت نام در بسیاری از سایت ها ارسال مدارک و احراز هویت حساب کاربری به منظور جلوگیری از تخلف و پولشویی و پیشگیری از سوءاستفاده های احتمالی لازم و ضروری می باشد. فرآیند احراز هویت و تایید مدارک تا حدودی زمانبر است به همین دلیل بسیاری از سایت ها اقدام به فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت می کنند.

فروش ووچر پرفکت مانی

تفاوت فروش ووچر بدون احراز هویت و با احراز هویت

همان طور که می دانید بسیاری از افراد با در اختیار دادن مدارک خود به دست دیگران مشکل دارند و همچنین از سوءاستفاده احتمالی به دست افراد سودجو می ترسند و احراز هویت در چنین سایت هایی را برای خود ناممکن می دانند و به همین دلایل از خرید ووچر پرفکت مانی امتناع می کنند. برای رفع این گونه مشکل ها، بعضی از سایت ها اقدام به فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت کرده اند که با خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با احراز هویت تفاوت زیادی ندارد بلکه تنها تفاوت این دو در این است که خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت برای مبالغ بالا امکان پذیر نمی باشد درحالی که برای فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت برای مبالغ بالا امکان پذیر می باشد. هدف این سایت ها تنها افزایش سرعت دسترسی به خدمات ارائه شده است اما بعضی از سایت ها انجام این کار را غیرقانونی می دانند و از فروش ووچر بدون احراز هویت امتناع می کنند.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

کاربرانی که قصد خرید و فروش ووچر پرفکت‌مانی را دارند و نسبت به خرید و فروش این کارت ها با احراز هویت و بدون احراز هویت شک و تردید دارند می‌توانند به سایت www.avvalmoney.com مراجعه کرده و از مشاوران ما در این شرکت مشورت کنید و انتخاب درست را انجام دهید.

اگر برای استفاده از خدمات سایت و خرید و فروش پرفکت مانی مشکل دارید و به دنبال حرفه ای شدن در این مباحث می باشید حتما بخش وبلاگ اول مانی را مطالعه کنید.

بیشتر بدانید: آنچه از ووچر پرفکت مانی باید بدانید

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *