اول مانی

همانطور که می دانید این روزها استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی در ایران، افزایش چشمگیری داشته است که یکی از دلایل ان پشتیبانی این سیستم از زبان فارسی و همچنین درنظر نگرفتن تحریم برای ایرانیان می باشد.

برای استفاده از این سیستم پرداخت الکترونیکی اولین گام ثبت نام در سایت می باشد که در زمان ثبت نام در بسیاری از سایت ها ارسال مدارک و احراز هویت حساب کاربری به منظور جلوگیری از تخلف و پولشویی و پیشگیری از سوءاستفاده های احتمالی لازم و ضروری می باشد. فرآیند احراز هویت و تایید مدارک تا حدودی زمانبر است به همین دلیل بسیاری از سایت ها اقدام به فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت می کنند.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم الکترونیکی برا کسانی است که می خواهند از فروشگاه های که در خارج از کشور است خرید کنند. برای خرید از این فروشگاه ها نیاز به داشتن پول بین المللی یعنی همان دلار یا یورو می باشد. اما آیا می توان وقت زیادی صرف کرد تا ریال را در صرافی ها به دلار یا یورو تبدیل کرد؟ مسلما این کار هم زمان بر و هم سخت است.

پرفکت مانی مانند یک کیف پول دیجیتالی عمل می کند که می توانید به صورت مستقیم و از حساب خودتان به این کیف پول، مبلغی را واریز کنید و در سیستم پرفکت مانی، ریال خود را به دلار، یورو، طلا یا حتی بیت کوین و در بسیاری موارد به دیگر ارزهای دیجیتال تبدیل کرد.

شما می توانید با این ارزها به راحتی هر چیزی را که می خواهید، خریداری کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از یک برنامه استفاده کنند و در عین حال نیز نیازی به ثبت نام و ارائه مدارک جهت احراز هویت نیست.

فروش ووچر پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

انواع حساب های پرفکت مانی

پرفکت مانی در دو بخش کاربران خود را طبقه بندی کرده اند. یکی در زمان ثبت که تعیین کننده کاربر حقیقی و حقوقی می باشد و دیگری تعیین کننده سطح حساب کاربری می باشد.

تعیین اینکه حساب کاربری حقیقی است یا حقوقی، تنها برای شناسایی صاحب آن حساب می باشد و این دو اکانت با هم هیچ تفاوتی ندارند. در زمان ثبت نام اگر اکانت حقوقی را انتخاب کنید از شما اطلاعات بیشتری دریافت می شود. نوع اکانت Personal برای حساب های حقیقی و Business برای حساب های حقوقی مورد استفاده می باشد.

در دسته بندی دیگری، پرفکت مانی کاربران خود را به ۳ سطح تقسیم بندی می کند. کاربران Normal(عادی)، کاربران Premium (ویژه) و کاربران Partner (همکار). این سطوح کاربری تنها در بخش های پشتیبانی و اعتماد سازی با هم متفاوت می باشند.

فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

به تازگی استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی بین المللی پرفکت مانی در ایران، افزایش چشمگیری داشته و یکی از دلایل آن پشتیبانی این سیستم از زبان فارسی و در نظر نگرفتن تحریم برای ایران می باشد. برای استفاده از این سیستم پرکاربرد اولین قدم ثبت نام می باشد که در زمان ثبت نام، در برخی از سایت ها ارسال مدارک و احراز هویت حساب کاربری به منظور جلوگیری از تخلف و پولشویی و همچنین پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی لازم می باشد. فرآیند احراز هویت و تایید مدارم تا حدودی زمان بر می باشد. بنابراین برخی از سایت ها اقدام به فروش ووچر بدون احراز هویت می کنند.

تفاوت فروش ووچر بدون احراز هویت و با احراز هویت

همان طور که می دانید بسیاری از افراد با در اختیار دادن مدارک خود به دست دیگران مشکل دارند و همچنین از سوءاستفاده احتمالی به دست افراد سودجو می ترسند و احراز هویت در چنین سایت هایی را برای خود ناممکن می دانند و به همین دلایل از خرید ووچر پرفکت مانی امتناع می کنند.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
خرید و فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت

برای رفع این گونه مشکل ها، بعضی از سایت ها اقدام به فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت کرده اند که با خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با احراز هویت تفاوت زیادی ندارد بلکه تنها تفاوت این دو در این است که خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت برای مبالغ بالا امکان پذیر نمی باشد درحالی که برای فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت برای مبالغ بالا امکان پذیر می باشد. هدف این سایت ها تنها افزایش سرعت دسترسی به خدمات ارائه شده است اما بعضی از سایت ها انجام این کار را غیرقانونی می دانند و از فروش ووچر بدون احراز هویت امتناع می کنند.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

همانطور که می دانید خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت در بیشتر سایت ها و به دلایل شخصی امکان پذیر نمی باشد اما در بعضی از سایت ها این امکان برای یک سری از کاربران آسان شده است و با بررسی اینکه بسیاری از کاربران بنا به دلایلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند به همین دلیل با تکمیل بقیه فرآیندها احراز هویت بدون تایید تلفن ثابت با ارسال تیکت به بخش پشیبانی، امکان خرید پرفکت مانی را فراهم کرده است.

کاربرانی که قصد خرید و فروش ووچر پرفکت‌مانی را دارند و نسبت به خرید و فروش این کارت ها با احراز هویت و بدون احراز هویت شک و تردید دارند می‌توانند به سایت www.avvalmoney.com مراجعه کرده و از مشاوران ما در این شرکت مشورت کنید و انتخاب درست را انجام دهید.

کارمزد خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

سرمایه گذاری و سپرده گذاری ووچر پرفکت مانی در حساب پرفکت مانی، شامل پرداخت کارمزد نمی شود و می توان مبلغ ووچر را با وارد کردن کدهایی به حساب پرفکت مانی خود اضافه کنید. البته برای ایجاد ووچر پرفکت مانی با استفاده از سایت پرفکت مانی باید به میزانی کارمزد پرداخت کنید.

این کارمزد برای اکانت های احراز هویت شده ۰.۵ درصد و برای حساب های احراز نشده ۱.۹ درصد از کل مبلغ می باشد. این کارمزد بعد از ایجاد ووچر از موجودی حساب تان کم خواهد شد.

فروش ووچر بدون احراز هویت
خرید و فروش ووچر بدون احراز هویت

خرید پرفکت مانی به صورت آنی

همانگونه که می دانید پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی می باشد. با استفاده از پرفکت مانی می توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی و تحریم ها پول بفرستید. ثبت نام در وب سایت پرفکت مانی در مدت زمان کوتاه قابل انجام می باشد. اول مانی یکی از صرافی های آنلاین و معتبر و خوش سلیقه نیز برای رفاه حال هموطنان گرامی اقدان به عرضه ووچر پرفکت مانی کرده است. خدمات خرید ووچر پرفکت مانی در اول مانی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تمام مراحل صدور ووچر پرفکت مانی در اول مانی به صورت اتوماتیک انجام می شود. شما می توانید برای برای خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد از طریق لینک ثبت نام در پایین صفحه اقدام کنید.

مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی

  • استفاده از زبان فارسی در سایت رسمی پرفکت مانی برای کاربران ایرانی
  • تحریم نبودن کشور ایران برای استفاده کاربران ایرانی
  • امنیت کامل سایت پرفکت مانی
  • در زمان وارد شدن به حساب کاربری، می توانید به اطلاعات مربوط به آخرین بازدید خود را همراه با ip مشاهده کنید
  • قابلیت تغییر تنظیمات امنیتی در بخش security
پرفکت مانی
پرفکت مانی

صرافی معتبر برای فروش ووچر بدون احراز هویت

کاربران زیادی به دنبال یک صرافی معتبر و بدون احراز هویت هستند تا بتوانند با امنیت کامل تمام پول های الکترونیکی را پشتیبانی کند و امکان تبدیل هر نوع ارزی به ارز دیگری را داشته باشد.

اگر برای استفاده از خدمات سایت و خرید و فروش پرفکت مانی مشکل دارید و به دنبال حرفه ای شدن در این مباحث می باشید حتما بخش وبلاگ اول مانی را مطالعه کنید.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آنچه از ووچر پرفکت مانی باید بدانید

بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت


سوالات متداول:

آیا خرید پرفکت مانی بدون سقف انجام می شود؟

خیر, به دلیل قوانین پولی در ایران و همچنین جلوگیری از پولشویی و کلاهبرداری خرید پرفکت مانی دارای سقف می باشد.

آیا خرید ووچر در اول مانی نیاز به احراز هویت دارد؟

بله برای خرید ووچر لازم است احراز هویت انجم دهید.

زمان انجام سفارشات پرفکت مانی چقدر طول می کشد؟

بعد از احراز هویت، سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی به صورت اتوماتیک و در همان لحظه انجام می گردد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *