اول مانی
قیمت پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از معتبرترین سیستم های انتقال وجه در سراسر دنیاست که کاربران زیادی در ایران از این سیستم استفاده می کنند. اگر از این سیستم برای انتقال وجه استفاده می شود چرا ارزش دلار پرفکت مانی بسیار پر اهمیت است؟ و اینکه اگر این سیستم انتقال فاکتور مهمی به حساب می آید پس چگونه می توان از قیمت روز دلار با خبر شد؟

قیمت پرفکت مانی روز

افرادی که از پرفکت مانی برای انتقال وجه استفاده می کنند می توانند در سایت اول مانی ثبت نام کنند و افتتاح حساب کنند. می توان گفت که سیستم پرفکت به پی پال شباهت دارد و برای انجام تراکنش ها فارغ از محدودیت باید باید مراحل احراز هویت و وریفای کردن اکانت انجام شود. اما این نکته را فراموش نکنید که پرفکت مانی سرویس های خود را به ایرانیان ارائه می دهد و به همین دلیل در میان ایرانیان محبوبیت بسیار بالایی دارد در صورتی که پی پل در میان ایرانیان تحریم شده است.

پس از اینکه در سایت اول مانی افتتاح حساب کردید و بخواهید موجودی حسابتان را افزایش دهید می توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید. اما می دانید ووچر پرفکت مانی چیست؟

برای آشنایی با ووچر پرفکت مانی به مقاله ووچر پرفکت مانی چیست مراجعه کنید.

قیمت پرفکت مانی

اطلاع از قیمت روز دلار پرفکت مانی

هر صرافی با توجه به کیفیت خدمات خود، قیمتی را برای پرفکت مانی مشخص می کند که یکی از وب سایت هایی که قیمت پرفکت مانی را به طور دقیق اعلام می کند اول مانی است. برای دسترسی آسان تر به قیمت روز پرفکت مانی می توانید از طریق کانال تلگرام، اینستاگرام و واتساپ اطلاع کسب کنید.

قیمت خرید پرفکت مانی:

زمانی که وارد سایت شده اید و روی خرید ووچر پرفکت مانی کلیک کرده اید باید به هر اندازه که می خواهید خرید کنید را وارد نمایید. در یک مثال ساده می توان گفت زمانی که می خواهید ده پرفکت مانی بخرید باید عدد ۱۰ را در کادر وارد کنید و بعد از آن می توانید در طرف دیگر ارزش آن را ببینید. شما می توانید با ثبت این قسمت خرید پرفکت مانی خود را از صرافی اول مانی انجام دهید.بیشتر بدانید: چگونه پرفکت مانی خود را نقد کنیم؟سوالات متداول

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *