اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

فارکس

زمانی که حرف از کیف پول الکترونیکی می شود یکی از گزینه هایی که به ذهن همه می رسد PerfectMoney است. اما ممکن است سوالاتی برای همه پیش بیاید که آیا استفاده از این کیف پول الکترونیکی برای شما بهترین گزینه است؟ و آیا می دانید که با پرفکت مانی می توانید از کدام سایت های خارجی خرید کنید؟ با توجه به اینکه هدف کاربر از ایجاد حساب پرفکت مانی، پرداخت ارزی در انواع سایت ها می باشد که در این مقاله لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی را به شما معرفی می کنیم.

فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

لیستی که در اینجا منتشر کرده ایم تنها تعدادی از فروشگاه های سراسر دنیا را شامل می شود که از پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی پشتیبانی می کنند و می توان با استفاده از این فروشگاه ها خرید اینترنتی انجام داد. به طور کلی تعداد فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی بیشتر از لیست ارائه شده در زیر می باشد که قطعا نمی توان همه آنها را معرفی کرد. اما در اینجا تعدادی از آنها را که نسبت به سایر کیف پول ها محبوبیت بیشتری دارند معرفی کرده ایم.

سایت sonotel

این وب سایت نیز در لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی قرار گرفته است. می توان از این سایت برای خرید شماره مجازی نیز استفاده کرد. استفاده از شماره مجازی برای وریفای کردن بسیاری از حساب های کاربری در سایت های مختلفف نیاز است.

سایت vpnsecure

این سایت یک از وب سایت های خارجی است که در زمینه فروش وی پی ان فعالیت می کند به همین دلیل شما برای ورود به سایت های پی پال به وی پی ان نیاز دارید.

سایت علی اکسپرس

این سایت یکی از سایت های معروف چینی است که در زمینه فروش انواع کالا با بهترین قیمت فعالیت می کند. نکته بسیار مهم این است که امکان ارسال کالا به ایران را نیز فراهم کرده است.

سایت thcservers

این سایت نیز در زمینه فروش هاست فعالیت می کند که از پرفکت مانی به عنوان یکی از روش های پرداخت خود پشتیبانی می کند.

سایت veeble

این سایت یکی از سایت هایی است که در زمینه فروش هاست فعالیت می کند. اگر در حوزه طراحی سایت فعالیت می کنید احتمالا برای خرید هاست به این سایت نیاز دارید.

سایت coinbase

اگر قصد خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده با پرفکت مانی را دارید می توانید از خدمات این سایت استفاده کنید.

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *