اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
26200

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25550

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

آنچه از ووچر پرفکت مانی باید بدانید

همان طور که در مقالات قبلی گفته شد پرفکت مانی (e-Voucher) یک سیستم پرداخت بین المللی است و ووچر پرفکت مانی نیز کارت شارژ پرفکت مانی می باشد.

در یک تعریف کامل تر می توان گفت ووچر پرفکت مانی یک کد چند رقمی است که شامل مقدار معینی دلار است.

در واقع نام ووچر پرفکت مانی (e-Voucher) اصطلاحی است گره خورده با پرفکت مانی که بسیاری از افراد آن را به جای یکدیگر استفاده می کنند اما بهتر است بدانید که ووچر پرفکت مانی با پرفکت مانی متفاوت است.

ووچر پرفکت مانی

مشخصات ووچر پرفکت مانی(e-Voucher):

در سالهایی که گذشت و با پیدایش ابزارهای مالی مانند چک های بانکی که افراد را از لحاظ جابه جایی پول نقد به آسایش رسانده است و انجام تراکنش ها را بدون نیاز به پول نقد برای آنها ممکن کرده است. ووچر پرفکت مانی نیز در راه رسیدن به همین هدف مهم تلاش می کند.

ووچر پرفکت مانی یا به عبارتی چک بانکی الکترونیکی یک چک بانک الکترونیکی است که برای افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی به کار گرفته می شود. ووچر پرفکت مانی از از یک شماره دیجیتالی ۱۶ رقمی، یک کد فعالسازی ۱۰ رقمی و میزان اعتبار و تاریخ صدور کارت تشکیل شده است.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

کاربرد ووچر پرفکت مانی:

در اینجا می توانید با کاربردهای ووچر پرفکت مانی آشنا شوید:

۱ . با این کارت می توان به هر شخصی در سراسر دنیا پول انتقال داد (حتی اگر دریافت کننده فاقد حساب پرفکت مانی باشد، با استفاده از پیامک شماره و کد فعال سازی ووچر برای او ارسال می شود).

۲ . پرداخت آنلاین برای کالا و خدمات به صورت امن و قابل اعتماد

۳ . می توان e-Voucher را به هر ارز دیجیتال یا پول نقد دیگری تبدیل کرد و خدمات تبادل های آنلاین مانند خدمات اول مانی این تبدیل را انجام می دهند.

کد ووچر چیست

تصور کنید که اقدام به سفارش خدماتی نموده اید و مسافر مولتی هستید که به حساب پرفکت مانی خود دسترسی ندارید، ووچر پرفکت مانی امکان پرداخت هزینه مربوط به خدمات پرفکت مانی را برای شما فراهم می کند.

اگر قصد دارید از کسی چیزی را خریداری کنید که به هر علتی نمی خواهد مشخصات حساب پرفکت مانی خود را به شما بدهد یا در اصل فاقد حساب پرفکت مانی است، در اینجا ووچر پرفکت مانی به شما کمک خواهد کرد.

.

بیشتر بدانید: مقایسه سیستم پرداخت پرفکت مانی و وب مانی

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *