اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی (حساب پرفکت مانی)که یک سیستم مالی آنلاین ارائه دهنده پول الکترونیک و همچنین یک کیف پول الکترونیکی است. شما می توانید با پرفکت مانی پرداخت های ارزی خود را در اول مانی و وب سایت های مرتبط که پذیرنده این نوع ارز الکترونیک هستند انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از لینک زیر در اول مانی ثبت نام و حساب پرفکت مانی ایجاد کنید.

پرفکت مانی

اگر شما تمام مراحل ثبت نام و افتتاح حساب را انجام داده اید و احراز هویت را به درستی انجام داده اید، تنها نحوه شارژ حساب در پرفکت مانی می ماند که می توانید به روش هایی مانند استفاده از کارت شتاب، انتقال از حساب دیگر، استفاده از صرافی معتبر، استفاده از ووچر پرفکت مانی و حواله بانکی اشاره کرد.

البته این نکته را فراموش نکنید که حواله بانکی با توجه به اینکه در ایران برای پرفکت مانی پشتیبانی نمی شود به شما توصیه نمی کنیم. به همین دلیل می توانید برای شارژ پرفکت مانی خود از ووچر پرفکت مانی و صرافی های معتبر مثل اول استفاده کنید.

بیشتر بدانید: روش های انتقال پول به حساب پرفکت مانی

ووچر رایگان پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی:

در سیستم الکترونیکی پرفکت مانی علاوه بر انتقال پول به صورت مستقیم می توانید از ووچر پرفکت مانی نیز استفاده کنید. ووچر پرفکت مانی شامل یک کد ووچر و یک شماره ووچر می باشد. شما می توانید ووچر پرفکت مانی را در سایت های پذیرنده این ووچر استفاده کنید و یا اینکه می توانید ووچر پرفکت مانی را به دیگر ارزهای دیگر دیجیتال تبدیل کنید.

این نکته را فراموش نکنید که از ووچر خود را در اختیار سایت های غیرمعتبر قرار ندهید زیرا از ووچر شما استفاده خواهند کرد و سرویس موردنظر را در اختیار شما قرار نمی دهند.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

, , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *