اول مانی
خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی (حساب پرفکت مانی)که یک سیستم مالی آنلاین ارائه دهنده پول الکترونیک و همچنین یک کیف پول الکترونیکی است. شما می توانید با پرفکت مانی پرداخت های ارزی خود را در اول مانی و وب سایت های مرتبط که پذیرنده این نوع ارز الکترونیک هستند انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از لینک زیر در اول مانی ثبت نام و حساب پرفکت مانی ایجاد کنید.

پرفکت مانی

اگر شما تمام مراحل ثبت نام و افتتاح حساب را انجام داده اید و احراز هویت را به درستی انجام داده اید، تنها نحوه شارژ حساب در پرفکت مانی می ماند که می توانید به روش هایی مانند استفاده از کارت شتاب، انتقال از حساب دیگر، استفاده از صرافی معتبر، استفاده از ووچر پرفکت مانی و حواله بانکی اشاره کرد.

البته این نکته را فراموش نکنید که حواله بانکی با توجه به اینکه در ایران برای پرفکت مانی پشتیبانی نمی شود به شما توصیه نمی کنیم. به همین دلیل می توانید برای شارژ پرفکت مانی خود از ووچر پرفکت مانی و صرافی های معتبر مثل اول استفاده کنید.

بیشتر بدانید: روش های انتقال پول به حساب پرفکت مانی

ووچر رایگان پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی:

در سیستم الکترونیکی پرفکت مانی علاوه بر انتقال پول به صورت مستقیم می توانید از ووچر پرفکت مانی نیز استفاده کنید. ووچر پرفکت مانی شامل یک کد ووچر و یک شماره ووچر می باشد. شما می توانید ووچر پرفکت مانی را در سایت های پذیرنده این ووچر استفاده کنید و یا اینکه می توانید ووچر پرفکت مانی را به دیگر ارزهای دیگر دیجیتال تبدیل کنید.

این نکته را فراموش نکنید که از ووچر خود را در اختیار سایت های غیرمعتبر قرار ندهید زیرا از ووچر شما استفاده خواهند کرد و سرویس موردنظر را در اختیار شما قرار نمی دهند.

خرید پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی

از کجا ووچر پرفکت مانی بخریم؟

برای شارژ حساب پرفکت مانی و خرید ووچر به صورت ریال استفاده از سایت ها و صرافی های معتبر ایرانی می باشد که خدمات پرفکت مانی را ارائه می دهد. می توانید کد ووچر خود را از طریق سایت اول مانی که یکی از قدیمی ترین صرافی ها در این حوزه می باشد و از امنیت بالایی برخوردار است، دریافت کنید. تنها کافی است درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کد ووچر به دست شما برسد. برای خرید ساده و ارزان ووچر پرفکت مانی می توانید تنها با چند کلییک ساده در این سایت ثبت نام کنید و خرید کد ووچر پرفکت مانی خود را تکمیل کنید.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *