اول مانی

بیت کوین یکی از شناخته شده ترین ارزهای دیجیتالی است که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد اما در کنار آن ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارد که می توان بر روی آنها سرمایه گذاری کرد که اتریوم یکی دیگر از این ارزها می باشد که هم قدم با بیت کوین وارد رقابت ارزهای دیجیتال شده است.

تنوع در ارزهای دیجیتال باعث شده تا موقعیت های زیادی برای سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال فراهم شود و بعضی اوقات نیز سرمایه گذاران با انتخاب رمز ارزهای موجود سود بیشتری را نیز به دست آورند. اما همانطور که می دانید با توجه به تنوع در ارزهای دیجیتال، انتخاب یک ارز دیجیتال مناسب کاری بسیار سخت و پیچیده است. در اینجا ما قصد داریم تا با توجه به نظرات بهترین کارشناسان اول مانی، به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بپردازیم:

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین:

بهترین روشی که برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به شما پیشنهاد می کنیم ثبت نام در یکی از معتبرترین صرافی ها می باشد و اقدام به خرید ارز دیجیتال از طریق این صرافی هاست. خوشبختانه با توجه به محبوبیتی که ارزهای دیجیتال در میان مردم به دست اورده است، به تعداد صرافی هایی که در این زمینه فعالیت می کنند اضافه می شود.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق بهترین صرافی ها، نگرانی افراد را بابت مورد اعتماد بودن یا نبودن خریدار یا فرشنده از بین برده است و از طرف دیگر هم امکان تبدیل بیت کوین به سایر ارزهای و بالعکس را در اختیارشان قرار می دهد. تنها کاری که افراد باید انجام دهند این است که یک صرافی معتبر پیدا کرده است که در مورد آن تحقیق و در صورت تایید آن ثبت نام را انجام دهید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.

معیار انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال:

۱- حجم بازار

هر اندازه حجم بازار رمزارزها بیشتر باشد، نشان دهنده این موضوع است که مردم اعتماد بیشتری به آن دارند که این اعتماد باعث می شود ارز انتخابی طول عمر بیشتر و خریدار بیشتری نیز داشته باشد. پس این نکته مهم است که در زمان انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری یا خرید، به حجم بازار آن ارز دقت کنید.

۲- حجم معاملات روزانه

بالا بودن حجم معاملات روزانه این نوید را به شما می دهد که در بازار ارز دیجیتال مویدنظر، سرعت نقد شوندگی در آن بیشتر است. برای ترید کردن نوسان های بازار این معیار به شما در سرعت انجام معاملات کمک بیشتری می کند.

۳- میزان نوسان رمزارز

رمزارزهایی که در طول روز حجم معامله بیشتری دارند، روزانه نوسان بیشتری را نیز تجربه می کنند. این ویژگی برای تریدرهایی که می‌خواهند روزانه سود زیادی به دست آورند، مفیدتر می باشد.

۴- کیف پول ارز دیجیتال

برای انتخاب یک ارز، داشتن یک کیف پول معتبر که امنیت ارز دیجیتال را تضمین کند بسیار مهم است. شما به یک محل امن برای سرمایه گذاری یا خرید و فروش رمزارزها نیاز دارید.

بهترین بازار ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری:

ایده ها و نظرات زیادی درباره اینکه چه ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری مناسب است وجود دارد که در اینجا به چند ارز دیجیتال مهم اشاره کرده ایم:

بیت‌کوین

بیت‌کوین (BTC) به معرفی نیازی ندارد زیرا همه با آن آشنا هستند. در حال حاضر ارزش بازار بیت‌کوین بیشتر از ۱۷۴ میلیارد دلار است که ۶۵ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

اتریوم

اتریوم (ETH) یک از مهم‌ترین ارزهای دیجیتال بعد از بیت‌کوین است که بیش از ۲۵ میلیارد دلار ارزش بازار را به خود اختصاص داده است. ارزش بازار ار دیجیتال اتریوم بعد از بیت‌کوین در رتبه دوم قرار داد و بر پایه استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته شده است.

بیشتر بدانید: اتریوم چیست؟ و آیا برای سرمایه گذاری خوب است؟

نئو

نئو (NEO) به عنوان یکی از پیشروترین ارزهای دیجیتال در دنیا شناخته شده است. نئو به عنوان اولین ارز دیجیتال چینی که به‌صورت کدباز عرضه شده است، شناخته می شود. همچنین نئو یک ارز دیجیتال نسل سوم است که سرعت معاملات در آن بسیار بالاست.

EOS

EOS در واقع یک پروتکل از بلاک چین است که البته ارز دیجیتال نیز دارد. این پروتکل به‌قدری قدرتمند است که اگر هر شرکتی مثل آمازون، اوبر و یا توییتر بخواهند سیستم‌های خود را بر مبنای بلاک‌چین پیاده کنند، به احتمال زیاد به سراغ EOS خواهند آمد.

ریپل

ریپل (Ripple) یک ارز دیجیتال نیست بلکه یک شبکه برای تبادل تراکنش‌های مالی می باشد. واحد تراکنش‌های مالی در این شبکه XRP است که ارز دیجیتال این شبکه نیز می باشد.بیشتر بدانید: ارز دیجیتال ریپل چیست؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *