اول مانی

جمع‌آوری ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخیره توسط Terra

بنیانگذار Terra form Labs (TFL) یعنی دو کوون (Do Kwon) برنامه هایی را برای جمع آوری ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) برای افزودن به ذخایر استیبل کوین پروژه ترسیم کرده است.

Terra یک پلتفرم غیرمتمرکز بلاک چین است که در استخراج استیبل کوین تخصص دارد. Terra USD یک استیبل کوین الگوریتمی است که با ارزش دلار ایالات متحده پیوند خورده است که با ارزش USD تا حدودی از طریق مقدار معادل توکن بومی آن LUNA حفظ می شود.

جزئیات خاص در این مرحله پراکنده است، با این حال Kwon از طریق توییتر در ۲۳ اسفند، اشاره کرد که Terra دارایی بومی خود LUNA را برای ایجاد ذخایر خود نمی فروشد و اطلاعات بیشتری به زودی ارائه می شود.

Kwon همچنین به شدت تاکید کرد که استیبل کوین TerraUSD (UST) با پشتوانه ۱۰ میلیارد دلاری به اضافه ذخایر بیت کوین، دوران پولی جدیدی از استاندارد بیت کوین را باز خواهد کرد.

با تماسی که با کوون گرفته شد تا مشاهده کنند آین برنامه ها از قبل در حال حرکت بوده‌اند یا این که فقط ایده‌ای بود که در این مرحله مطرح شده بود، و بنیانگذار به سادگی پاسخ داد:

من تفاوت را درک نمی کنم، ما در حال خرید بیت کوین هستیم.

وقتی که کاربران در توییتر از کوون پرسیدند که از ذخایر بیت کوین برای چه چیزی استفاده می شود، او پاسخ داد که این وجوه برای بازخرید کوتاه مدت UST و برای ذخیره غیرمتمرکز فارکس استفاده خواهد شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: نزدیک شدن ارزش بازار استیبل کوین ها به ۲۰۰ میلیارد دلار

بیشتر بدانید: ترا (LUNA) به دومین دارایی استیک شده تبدیل شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *