اول مانی

کاهش ۲۹% فروش NFT ها طی یک هفته گذشته

همانگونه که قبلا در گزارش ها خواندید، داده‌های گوگل ترند به معنی کاهش علاقه عمومی به NFT ها می باشد زیرا جستجوی عبارت NFT این هفته از امتیاز ۱۰۰ (ماه های دی و بهمن) به امتیاز ۴۲ کاهش یافته است؛ آمارها در ارتباط با جستجوی کلمه “Metaverse” هم کاهش علاقه در این قسمت را نشان می دهد.

همزمان با کاهش جستجوی این دو عبارت در گوگل، طی هفت روز گذشته، فروش NFT ها هم ۲۹.۴۶% کمتر از حجم فروش هفته قبل بوده است. معیار سوابق هفت روزه Cryptoslam.io نشان می دهد که اتریوم، بزرگترین بلاک چین فروش NFT، در این مدت شاهد ۳۲.۱۳% کاهش فروش بوده است.

فروش در بلاک چین وکس (Wax) هفته قبل ۳۸.۵۲% کاهش یافته است. این در صورتی است که فروش در دو پلتفرم پالم (Palm) و Theta NFT به ترتیب، با ۷۳.۳۶% و ۷۸.۸۷% کاهش، بیشترین ضرر را متحمل شده‌اند.

بازار پیشرو فروش NFT ها یعنی Opensea طی یک هفته گذشته نسبت به رقبای خود بیشترین حجم فروش را ثبت کرده است ولی براساس آمار فعلی Dappradar.com، فروش در این پلتفرم هم در همین مدت ۲۹.۹۷% نسبت به قبل کاهش یافته است. Opensea در این هفته میزبان ۲۲۰۲۲۳ معامله‌گر NFT بود، اما همین تعداد هم نسبت به هفته قبل ۱۲.۹۶% کمتر شده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رتبه اول Axie Infinity در بیشترین جستجوها NFT گوگل

بیشتر بدانید: باشگاه بارسلونا وارد دنیای NFT و متاورس می شود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *