اول مانی

ادامه دادن وویجر به فروش ارزهای دیجیتال خود

داده‌های وبسایت لوک‌آن‌چین (Lookonchain) نشان می‌دهد که پلتفرم ورشکسته شده وویجر هم‌اکنون ۵,۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن شیبا اینو به ارزش ۵۷,۲۸۸۳,۶۰۰ دلار دارد که بصورت چشمگیری در یک هفته گذشته کاهش یافته و از ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن شیبا اینو به ارزش ۸۱میلیون دلار به محدوده مذکور رسیده است.

وویجر به فروش اتریوم‌های خود هم ادامه داده و دارایی‌های آن از ۱۷۲,۲۲۳ اتریوم به ارزش ۲۷۶میلیون دلار در یک هفته قبل به ۱۴۸,۷۷۴ اتریوم به ارزش ۲۳۳میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر شیبا اینو و اتریوم، این پلتفرم هم‌اکنون ۱۰میلیون دلار چین لینک، ۷میلیون دلار استورم و ۶میلیون دلار اوالانچ هولد کرده است.

در ماه دسامبر، Binance.US اعلام کرد که بیش از ۱ میلیارد دلار دارایی از Voyager پس از پایان برنامه های FTX برای خرید آنها به دست خواهد آورد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به این معامله اعتراض کرد که باعث واکنش سریع قاضی مسئول رسیدگی به ورشکستگی وویجر شد.

قاضی مایکل وایلز گفت که او به جزئیاتی نیاز دارد که چرا کمیسیون SEC مخالفت می کند و چرا تصمیم گرفته است که “همه را در مسیر خود متوقف کند” بدون هیچ توضیحی در مورد نگرانی های خود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: موافقت ۹۷% مشتریان وویجر برای خرید آن توسط بایننس

بیشتر بدانید: وویجر در حال فروش میزان چشمگیری شیبا اینو است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *