اول مانی
نهنگ بیت کوین

فشار فروش یک نهنگ بیت کوین و همچنین ضعیف بودن سطح حمایتی موجب شد تا قیمت بیت کوین به زیر ۳۳۰۰۰ دلار کاهش پیدا کند.

به گزارش کوین تلگراف، روز پنجشنبه ۱۷ تیر، قیمت بیت کوین با پشت سر گذاشتن سطح حمایتی ۳۳۰۰۰ دلار سقوط کرد. اما آیا می دانید دلیل این ریزش ناگهانی چه بود؟

اطلاعات تریدینگ ویو نشان می دهد که نمودار BTC/USDT در روز پنجشنبه به کانال ۳۲۰۰۰ دلار وارد شده است و این روند بعد از شکست خوردن بیت کوین در برابر مقاومت ۳۵۰۰۰ دلاری به وجود آمده است.

به همین دلیل سناریو روند صعودی به خطر افتاده است. این سناریو با استفاده از الگو وایکوف نشان می دهد که بیت کوین می تواند در مرحله بعدی تا سطح ۳۹۰۰۰ سعود کند.

مایکل ون ده مپ یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال است که قبل از این ریزش هشدار داده بود که با از دست دادن حمایت ۳۳۰۰۰ دلاری سناریو ۳۱۴۰۰ دلار محتمل است.

نهنگ بیت کوین
حمله یک نهنگ بیت کوین به بازار کریپتو

افت قیمتی اخیر تنها چند ساعت بعد از ورود یک نهنگ و باز کردن موقعیت شورت در صرافی بیتفینکس ایجاد شده است. این نهنگ بیش از ۵۰۰۰ بیت کوین را در برای فروش گذاشته است.

کالین وو تحلیل گر بازار رمزارزها ساعاتی قبلف در توییتر خود افزایش حجم موقعیت شورت در صرافی بیتفینکس را اعلام کرده بود.

یک نهنگ بیت کوین در این صرافی با بیش از ۵,۲۱۹ بیت کوین به ارزش ۱۷۳ میلیون دلار را وارد موقعیت فروش گذاشته است.

کالین وو در توییت خود این گونه نوشت:

با توجه به اطلاعات به دست آمده datamish یک کابر یا سازمان سرمایه گذاری در صرافی Bitfinex بیت کوین به امانت گرفته و آن را برای فروش گذاشته است. او تا به این لحظه ۵۱۲ بیت کوین را قرض گرفته و این عدد نیز همچنان در حال افزایش است.

تا به این لحظه مجموع تمام موقعیت های فروش استقراضی در صرافی بیتفینکس ۱۶۰% افزایش داشته است.

فروش استقراضی توسط نهنگ ها چیز تازه ای نیست و در ماه گذشته رفتارهای مشابه نهنگ ها چندین بار دیده شده است. در ۲۵ ژوئن یک نهنگ ۱۵۰۰۰ بیت کوین را در موقعیت فروش استقراضی در کف قیمت وارد کرد. در نتیجه آن روز بعد نمودار BTC/USDT سطح حمایت ۳۰۰۰۰ دلار را امتحان کرد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آیا صعود قریب الوقوع بیت کوین در راه است

بیشتر بدانید: موجودی نهنگ ها به بالاترین حد خود رسید

بیشتر بدانید: پیش بینی جی پی مورگان درباره پایان بازار خرسی بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *