اول مانی

نوسان غیرعادی قیمت چندین ارز دیجیتال در بایننس

صرافی بایننس ساعاتی قبل اطلاعیه‌ای را درباره نوسان غیرمعمول قیمت ارزهای دیجیتال سان (SUN)، آردور (ARDR)، اسموسیز (OSMO)، فان توکن (FUN) و گلم (GLM) منتشر و اعلام کرد که در حال بررسی شرایط و برنامه‌ریزی برای برخورد با حساب‌های مشکوک به ارتباط با این نوسانات قیمتی است.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس نیز کمی بعد در صفحه شخصی خود اعلام کرد که یکی از کاربران این صرافی بصورت عادی مقداری وجه به حساب خود واریز و شروع به خرید کرده است و هیچ هکری در این واریزها و نوسانات غیرعادی دست نداشته است.

شایان ذکر است بایننس پس از این اتفاق حساب چند کاربر را که ظاهرا از این نوسان‌ها کسب سود کرده بودند، موقتا مسدود کرد.

هنگامی که از ژائو در مورد امکان استفاده از حساب های سرقت شده یا در معرض خطر برای انجام معاملات دستکاری پرسیده شد، CZ تصریح کرد که بایننس فعالانه چنین حساب هایی را نظارت می کند و افزود:

اگر جزئیات حساب خود را به یک پلتفرم شخص ثالث که هک می‌شود، بگذارید و هکر در استفاده از آن محتاط باشد، تشخیص آن از طرف ما دشوار است؛ اما ما تلاش می کنیم.

بایننس تایید کرده است که به محض اینکه تحقیقات در حال انجام اطلاعات جدیدی در مورد تغییرات قیمت در حال انجام است، سرمایه گذاران را به روز نگه می دارد.

ژائو در جریان Fintech Summit 2022 اندونزی گفت که نیت نامناسب مدیر عامل FTX سام بانکمن فرید صنعت کریپتو را چند سال عقب انداخت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حذف کارمزد معاملات اتریوم بایننس آمریکا

بیشتر بدانید: آسیب پذیری حساب های بایننس درمقابل نقص امنیتی API کاماس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *