اول مانی

پذیرش بیت کوین توسط ساعت ساز لوکس سوئیسی (Hublot)

ساعت ساز لوکس هابلوت (Hublot) بیت کوین را به عنوان پرداخت برای مجموعه ساعت های با نسخه محدود می پذیرید. این ساعت ساز سوئیسی مجموعه‌ای متشکل از ۲۰۰ ساعت را منتشر می کند که اکنون می توان آن ها را با بیت کوین از طریق مشارکت با BitPay خریداری کرد؛ سایر برندهای لوکس مثل گوچی (Gucci)، بالنسیاگا (Balenciaga) و تگ هویر (Tag Heuer) هم بیت کوین را می پذیرند.

ساعت ساز لوکس سوئیسی، هابلوت در حال حاضر بیت کوین را به عنوان پرداخت می پذیرد که با انتشار نسخه محدود مجموعه Big Bang Unico از ۲۰۰ قطعه، براساس اعلام این شرکت، شروع می شود؛ در صورتی که انتشار با این مجموعه نسخه محدود شروع می شود، افزودن بیت کوین به پلتفرم برای EBoutique ایالات متحده از بین نخواهد رفت؛ این شرکت با BitPay همکاری کرد تا عملکرد را به این نسخه محدود برساند، اما مشارکت آن ادامه خواهد داشت.

به منظور ایمن سازی یکی از ساعت های این مجموعه، مشتریان حدود ۲۱.۸۰۰ دلار یا کمی بیشتر از قیمت فعلی ۱ بیت کوین (BTC) پرداخت خواهند کرد؛ مجموعه بیگ بنگ طرح اصلی هابلوت است و نسخه محدود Unico از تیتانیوم ساخته شده است.

با این حال، هابلوت تنها برند لوکسی نیست که اکوسیستم بیت کوین را انتخاب می کند؛ در اصل، خرده فروشان مد Farfetch ،Gucci و Balenciaga قبلا آزمایش های محدود یا پذیرش کامل بیت کوین را به عنوان پرداخت اعلام کرده بودند؛ به صورت مشابه، فروشنده جواهرات لوکس SFLMaven و همچنین فروشگاه جواهرات Continental Diamond هم اعلام کردند که پذیرش بیت کوین را آغاز خواهند کرد.

با توجه به همین موضوع، هابلوت حتی تنها ساعت ساز لوکس مستقر در سوئیس نیست که شروع به پذیرش بیت کوین کرده است؛ در ۱۹ می، Tag Heuer اعلام کرد که پذیرش ارز دیجیتال را برای پلتفرم آنلاین خود هم شروع خواهد کرد.

بیت پی و سایر ارائه دهندگان زیرساخت ارزهای دیجیتال به کسب و کارهایی مثل برندهای لوکس فوق الذکر اجازه می دهند تا از طریق استفاده از بیت کوین، مشتریان جدیدی را جذب کنند؛ کمک های ارائه شده به این مشاغل به آنها امکان می دهد بدون نیاز به دانش فنی در اکوسیستم بیت کوین شرکت کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تامین انرژی استخراج بیت کوین توسط شرکت بلک هیلز

بیشتر بدانید: تکذب شایعه خرید ۱۰۰.۰۰۰ بیت کوین توسط صرافی بایننس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *