اول مانی

قیمت کاردانو طبق گزارشی فراتر از ارزش اصلی آن است

براساس گزارش اخیر منتشر شده توسط پلتفرم Messari، کاردانو (Cardano) در مقایسه با معیارهای پذیرش بلاک چین، قیمتی فراتر از ارزش واقعی خود دارد؛ این ارزیابی قبل از ارتقای نزدیک و مورد انتظار جامعه، Vasil انجام می شود که انتظار می رود پیشرفت های فنی مهمی را به همراه داشته باشد.

داده های مساری نشان می دهد که کاردانو از نظر تعداد تراکنش های روزانه پشت سر سولانا، الگورند، تزوس و نئو قرار دارد؛ همچنین این بلاک چین محبوب اثبات سهام نسبت به سولانا و الگورند ارزش کل قفل شده (TVL) کمتری نیاز دارد.

قیمت کاردانو
قیمت کاردانو طبق گزارش Messari فراتر از ارزش اصلی آن است

توسط U.Today گزارش شد که میلیاردر مشهور، مارک کوبان، بتازگی اظهار داشت که قیمت کاردانو از زمان راه اندازی قراردادهای هوشمند در سپتامبر گذشته (شهریور ۱۴۰۰)، هیچ رشد چشمگیری نداشته است.

گزارش مساری نشان داده است که سولانا در معیارهای اصلی بر رقبای اصلی خود برتری دارد؛ این گزارش می گوید سولانا (Solana)، رمزارزی که زیربنای اکوسیستم شبکه است، در مقایسه با ADA و باقی همتایان، قیمت “معقولانه تری” دارد.

با توجه به داده های ارائه شده توسط وب سایت CoinMarketCap، اکنون ADA و SOL به ترتیب در رتبه های هفتم و مهم از نظر ارزش بازار قرار دارند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حجم انتقال کاردانو از دوج کوین و اتریوم و بیت کوین بیشتر شد

بیشتر بدانید: ارائه خدمات استیکینگ کاردانو در بانک سیگنوم سوئیس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *