اول مانی

عدم حضور کاردانو در معاملات صرافی جمینای اتفاق خوبی است

چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو (Cardano)، در مصاحبه اخبر خود گفته است که این ارز دیجیتال در صرافی جمینای (Gemini) فهرست نشده است.

صرافی کریپتو جمینی یکی از صرافی‌های بزرگی است که هنوز کاردانو را برای تجارت روی پلتفرم خود ندارد؛ صرافی که در حال حاضر بیش از ۱۱۰ سکه را فهرست می کند، که اکثریت آن ها دارایی هایی با ارزش بازار پایین تر از کاردانو هستند، در فهرست ADA قدم برداشته است اما چارلز هاسکینسون، بنیانگذار آن تاکیدی بر آن ندارد.

موضوع این است که بعد از توقف برداشت های پلتفرم جنسیس (Genesis)، جمینای هم به نوبه خود مجبور شده است برنامه کسب درآمدش را متوقف کند.

هاسکینسون این موضوع را با صرافی FTX مقایسه کرده است؛ چرا که این صرافی هم کاردانو را برای معاملات خود فهرست نکرده بود و با ورشکستگی آن هیچ توکنی از این ارز دیجیتال از بین نرفت.

به همین علت وی باور دارد عدم حضور کاردانو در جمینای اتفاق خوبی است.

علیرغم اینکه در گذشته توسط تعدادی از صرافی های بزرگ به عنوان یک فکر بعدی رفتار می شد، کاردانو همچنان موقعیت خود را به عنوان یکی از مسلط ترین ارزهای دیجیتال در بازار حفظ کرده است؛ با ارزش بازار بیش از ۸.۹ میلیارد دلار، در حال حاضر نهمین ارز دیجیتال بزرگ است و این در حالی است که توکن بخش زیادی از ارزش خود را از دست داده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: چارلز هاسکینسون: دیگر درمورد ریپل صحبت نمی کنم

بیشتر بدانید: چارلز هاسکینسون : قصد بازنشستگی ندارم!

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *