اول مانی

همکاری آدیداس با سندباکس و کوین بیس

آدیداس غول تولید کننده کالاهای ورزشی آلمانی، در توئیتی از همکاری با سندباکس خبر داد. مدتی طول نکشید که این برند محبوب ورزشی در توئیت دیگری به همکاری با صرافی کوین بیس پرداخت.

به گزارش اول مانی و به نقل از کوین دسک، در ۲۴ ساعت گذشته قیمت SAND نزدیک ۲۰% افزایش یافته است و به اوج ۸.۳ دلاری رسیده است. البته جالب است بدانید این توکن در طول هفته گذشته بیشتر از ۱۲۰% رشد کرده است.

آدیداس که بتازگی با راه اندازی پروتکل اثبات حضور (POAP) در اپلیکیشن خود به دنیای متاورس وارد شده است، روز سه‌شنبه توئیتی در رابطه با گسترش پروژه‌ای به نام adiVerse با مشارکت با سند باکس انتشار داد.

به گفته حساب توئیتری Crypto Twitter، به نظر می‌رسد این غول تولید کننده کالاهای ورزشی تکه‌ای زمین در متاورس سندباکس خریداری کرده است.

البته گفتنی است از زمان تغییر برند فیسبوک به متا در تاریخ ۲۹ آکتبر، توکن SAND بیشتر از ۶۰۰% افزایش یافته است. بجز این می توان قسمتی از این افزایش قیمت را ناشی از رویداد آلفا متاورس سندباکس که برای ۳ هفته از ۲۹ نوامبر تا ۳۰ دسامبر برنامه ریزی شده است نسبت داد.

بقیه توکن های متاورس هم مانند YGG ،ILU ،ENJ ،DVI در این ماه بیشتر از ۴۰ تا ۹۰% افزایش یافته اند و عملکردی به مراتب بهتر از بیت کوین از خود نشان داده اند.

همکاری آدیداس با کوین بیس

سندباکس تنها پروژه‌ای نیست که قرار است با آدیداس همکاری کند. ساعاتی پیش، این غول آلمانی در توئیتی از همکاری با کوین بیس خبر داد. اکانت کوین بیس هم به این توئیت با یک ایموجی دست دادن دو طرفه واکنش نشان داد. پس از آن کوین بیس در توئیت دیگری ورود آدیداس به مهمانی را خوش آمد گفت.

آدیداس
آدیداس

البته شایان ذکر است درحال‌حاضر هیچ جزئیاتی در رابطه با این همکاری منتشر نشده است اما طرفداران رمزارزها به سرعت شرع به حدس و گمانه‌زنی در این باره کرده‌اند.

اما آدیداس اولین تولید کننده کالاهای ورزشی نیست که می خواهد به دنیای متاورس وارد شور. بر طبق گزارش قبلی اول مانی، شرکت نایکی هم درخواست هایی را برای ثبت لوگو، نام و شعار معروف (JUST DO IT) برای استفاده در کالاهای مجازی ثبت کرده است. این درخواست ها به همراه دو فهرست آگهی شغلی جدید برای استخدام طراحان دنیای مجازی نشان می‌دهد که این تولیدکننده شناخته شده کفش و پوشاک ورزشی در حال به وجود آوردن زمینه ای برای ورود به متاورس است.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: لیست شدن دو توکن ARPA و PERP در پلتفرم اصلی کوین بیس

بیشتر بدانید: لیست شدن دو توکن ARPA و PERP در پلتفرم اصلی کوین بیس

بیشتر بدانید: صرافی کوین بیس بازار NFT خود را راه اندازی خواهد کرد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *