اول مانی
جهش آلت کوین ها

در حالی که خریداران بیت کوین به دنبال حفظ حمایت ۵۰,۰۰۰ دلاری و تثبیت آن بالای این محدوده هستند، بسیاری از آلت کوین ها پالیگان و کاردانو موفق شدند جهش های دو رقمی خود را ثبت کنند.

به گزارش از کوین تلگراف، قیمت بیت کوین مدتی است که به دنبال تعیین جهت روند خود می باشد و در همین میان، قیمت اتریوم و آلت کوین ها پس از اصلاح شدید بازار که روز پنجشنبه اتفاق افتاد، در حال زنده شدن است. قیمت دوج کوین نیز پس از اعلام خبر اضافه شدن به صرافی کوین بیس، جهشی ۴۷ درصدی را تجربه کرد. علاوه بر اضافه شدن دوج کوین به صرافی کوین بیس، ایلان ماسک نیز در توییتی نوشت که با توسعه دهندگان دوج کوین برای بهبود سیستم تراکنش ها و کارایی آنها همکاری می کند، خبری که بر قوت جهش دوج کوین اضافه کرد.

نمودار اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

همانطور که قبلا نیز گفتیم، همزمان با تلاش بیت کوین برای حفظ حمایت ۵۰,۰۰۰ دلاری و تثبیت بالای این ناحیه، آلت کوین های زیادی جهش هایی چند ده درصدی ثبت کردند. از طرف دیگر، تعداد کیف پول های نهنگ های بیت کوین که بالای ۱,۰۰۰ واحد بیت کوین دارند، به نسبت ماه گذشته ۴.۷ درصد کاهش یافت، می توان این موضوع را ناشی از برداشت سود و سرازیر کردن آن به سمت آلت کوین ها دانست.

اطلاهات بازار نشان می دهد که علیرغم روند کند احیای بیت کوین، تقاضا برای خرید اتریوم سبب شد تا شاهد جهش ۱۸ درصدی قیمت این ارز باشیم. این جهش تا جایی ادامه داشت که قیمت اتریوم روز گذشته تا اوج ۴.۱۳۷ دلاری پیش رفت.

اطلاعات نشان می دهد که کیف پول هایی با موجودی حداقل ۳۲ اتر، با روندی کند در ماه های گذشته در حال کاهش است. در تفسیر این اتفاق می توان گفت که احتمالا افراد کمتری به دنبال تبدیل شدن به اعتبار سنج در بلاک چین اثبات سهام اتریوم می باشند.

آلت کوین ها
بازار ارزهای دیجیتال

با وجود اینکه نمی توان به طور قطع گفت که فصل آلت کوین ها شروع شده است یا نه، اما بسیاری از نشانه ها حاکی از آغاز این فصل می باشند. یکی از مهم ترین نشانه های ظهور آلت کوین ها، نوسانات عرضی بیت کوین و تمرکز معامله گران در بازار آلت کوین ها می باشد که در نهایت منجر به کاهش سلطه بیت کوین بر بازار می شود.

از جمله جهش هایی که می توان به آن اشاره کرد، رشد ۶۰ درصدی قیمت پالیگان در ۲۴ ساعت گذشته بود. این ارز دیجیتال با این جهش، موفق شد مخوج تازه ای را در ۱.۷۵ دلار ثبت کند.

RLC‌ از پروژه هایی بود که با صعودی چشمگیر، ۴۵ درصد رشد داشته است. صرافی کوین بیس چندی پیش اعلام کرد که این پروژه را که در حوزه شبکه های پردازش ابری فعالیت می کند به فهرست ارزهای پشتیبانی خود اضافه می کند.

قیمت ارگو (ERG) نیز در ۲۴ ساعت گذشته توانسته ۸۰ درصد رشد داشته باشد. سورا (XOR) نیز توانست با ۴۸ درصد رشد، از ۸۰۰ دلار عبور کند.

در حال حاضر ارز بازار ارزهای دیجیتال ۲.۳۰۷ تریلیون دلار است و بیت کوین سهمی ۴۰.۳ درصدی از بازار را در اختیار دارد.

نمای بازار
نمودار نمای بازار در ۲۴ ساعت گذشته


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تاخت و تاز میم کوین ها در بازار | دوج کوین و برادران

بیشتر بدانید: افزایش ۱۳۰ درصدی قیمت اتریوم کلاسیک در یک هفته اخیر

بیشتر بدانید: افزایش ۱۶۰ درصدی قیمت کوانتوم و تمرکز آن بر حوزه دیفای

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *