اول مانی

آمازون در حال راه اندازی یک پروژه در عرصه NFT ها است

چهار منبع ناشناس به وب سایت بلاک ورکس گفته اند آمازون، بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان در قسمت خرده فروشی، در حال راه اندازی پروژه ای مرتبط با توکن های غیرمثلی است و انتظار می رود در بهار امسال از این طرح رونمایی شود.

دو تن از این منابع ناشناس مدعی شده اند تمرکز آمازون در این پروژه روی بازی های بلاک چینی و برنامه های کاربردی مرتبط با NFT هاست.

یک مثال در حال کار، برای هر منبع: جلب مشتریان آمازون به بازی های کریپتو و ادعای NFT های رایگان در این فرآیند.

منابع گفتند که این تلاش همچنان در حال توسعه است؛ به نظر می رسد ماه آوریل برای این غول تجارت الکترونیک طراحی شده است تا جاه طلبی های جسورانه خود در زمینه ارزهای دیجیتال را عمومی کند.

یکی از منابع گفت که مدیران آمازون که رهبری این فشار را بر عهده داشتند در ماه‌های اخیر حداقل به یک دفتر خانوادگی مراجعه کردند؛ همان منبع گفت، در آن زمان، برنامه، در تکرار قبلی، انجام حداقل یک قطره NFT با یک هنرمند بود؛ به نظر می رسد طرح وب ۳ آمازون از آن زمان به طور قابل توجهی تکامل یافته است.

جزئیات مربوط به این پلتفرم، که شامل برخی ابتکارات بازی NFT می‌شود، هنوز در حال آشکار شدن است، اما دو منبع گفتند که پلتفرم آمازون به جای پلتفرم میزبانی وب محبوب آن، خدمات وب آمازون (AWS) تمام خواهد شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رشد ۱۲درصدی Avalanche برای همکاری با آمازون وب سرویس

بیشتر بدانید: آمازون می خواهد ۱۰۰۰۰ کارمند خود را اخراج کند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *