اول مانی
دوج کوین

یکی از بزرگترین شرکت های مواد غذایی در آمریکا به اسم «اسلیم جیم» (Slim Jim) که در سه ماه اخیر با حمایت از ارز دیجیتال دوج کوین نقش زیادی در رشد این ارز را ایفا کرده است. با اعلام حمایت خود از این ارز دیجیتال، اعلام کرد که تا زمانی که دوج کوین را به ماه نرساند دست از تلاش برای این ارز نمی کشد.

به گزارش کوین دسک، اخبار مربوط به این شرکت از دوج کوین که اویل روز پنجشنبه منتشر شد، قیمت این رمزارز را به یک رکورد تاریخی جدید رساند.

مدیرعامل شرکت کوناگرا برندز (Conarga Brands) که شرکت مادر این تولید کننده مواد غذایی است گفت که پس از اینکه این شرکت که در شبکه های اجتماعی فعال است، مشارکت در تولید محتوا برای دوج کوین را در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ شروع کرد، تعداد دنبال کنندگان حساب توییتری را ۱۶۰ درصد افزایش داد و همچنین تعداد اثرگذاری های کاربران آن در ۲۵ روز به ۳۵ میلیون رسید.

همچنین شان کانولی در نشست دوره‌ای این شرکت بیان کرد:

ما این روزها شاهد افزایش چشمیگیری در تعامل با مخاطبان بوده ایم، از جمله تعامل مستقیم و حمایت از طرف کسی دوج کوین را ایجاد کرد.

بر اساس شرایط کنونی بازار ارزهای دیجیتال که تمایل بیشتری به هیاهو دارد انتشار این خبر در اوایل پنجشنبه کافی بود تا دوج کوین تقریبا دو برابر شده و از ۱۳.۶ سنت به ۲۵ سنت برسد. در معاملات این روزهای اخیر، دوج کوین تا ۲۴.۴ سنت عقب نشینی کرده است اما با این حال نسبت به روز گذشته ۸۳.۴ درصد و نسبت به روزهای اول سال جاری میلادی ۴۳۰۰ درصد رشد کرده است.

ارز دوج کوین
ارز دیجیتال دوج کوین

کانولی در این نشست اعتبار ویژه ای را به دوج کوین داد و بیان کرد که این ارز دیجیتال نقش بسیار بزرگی را در پیروزی نهایی اسلیم جیم و در مصاف با برندها در مجله تجاری ادویک (Adweek) داشت.

ظاهرا این اولین بار است که نام دوج کوین را در نشست گزارش درآمد یک شرکت مطرح کرده و به طور قطع اولین بار است که یک شرکت سهامی عام یک استراتژی وفادارانه را درباره دوج کوین اتخاذ می کند. این کار نشان می دهد که چگونه دوج کوین به یک کسب و کار جدی تبدیل شده و در عین حال به اصل خود به عنوان یک سکه میم مسخره وفادار مانده است.

دوج کوین که یکی از اولین ارزهای مبتنی بر کدهای بیت کوین است و همواره تلاش می کند که همزمان با رشد گسترده بازار ارزهای دیجیتال پس از عرضه عمومی سهام کوین بیس در بورس نزدک به رکورد تاریخی جدیدی رسید و با این خبر سرعت رشد آن بیشتر شد.

کانولی بیان کرد که جامعه اسلیم جیم بر روی میم ها ساخته شده که به طور مشخص زیربنای دوج کوین نیز می باشد. ارتش دوج کوین با انتشار میم پشت سر میم دیگر، در حال پامپ ارز دیجیتال محبوب خود است. بسیاری از این میم ها را را اسلیم جیم از ماه مارس به بعد تهیه کرده است.

حساب توییتر اسلیم جیم رابطه بسیار دوستانه ای را با طرفداران ارزهای دیجیتال برقرار کرده تا به این نقطه رسیده است. این شرکت گفت که خانواده توییتری دوج کوین از اوایل ماه مارس با این شرکت ارتباط برقرار کرده است.

کانولی مدیرعامل کوناگرا گفت که رسیدن به “ماه” برای اسلیم جیم کافی نیست و این شرکت تا وقتی به “مریخ” نرسد دست نمی کشد.

وی اظهار داشت:

ما از این موضوع هیجان زده شده ایم و باید منتظر فعالیت های بیشتر در رابطه با ارزهای دیجیتال در آینده باشیم.

بیشتر بدانید: با دستگاه ماینینگ لایت کوین و بیت کوین استخراج کنید

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *