اول مانی

افزایش نفراتی که در انتظار کیف پول جدید رابین هود هستند

مدیرعامل شرکت رابین هود، ولادمیر تنف (Vladimir tenev)،در پست توییتری گفت که:کیف پول کریپتویی وب۳ (Web3) این شرکت هم اکنون دارای لیست انتظار بیشتر از ۱ میلیون نفر می باشد.

براساس گفته های این کارافرین بلغاری-آمریکایی، کیف پول از هفته آینده وارد مرحله آزمایش بتا می شود.

Robinhood تاریخ راه اندازی کیف پول وب ۳ غیر متمرکز خود را در ماه می که برای معامله گران در اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز طراحی شده است اعلام نموده است.

شرکت رابین هود مدعی است که مشتری هایش می توانند با دعوت از مشتریان بیشتری برای پیوستن به آن، از لیست انتظار خارج شوند و زودتر به نرم افزار دسترسی داشته باشند.

قابل ذکر است که در روزهای ابتدایی ماه آوریل شرکت مذکور اعلام نموده که کیف پول آن برای تمامی کاربرهایی که دارای شرایط موجود در لیست انتظار هستند در دسترس خواهد بود. این ویژگی ذکر شده به راحتی به کاربران این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال را از حساب کارگزارری خود برداشت نمایند.

کیف پول اصلی این شرکت دارای محدودیت های فراوانی می باشد. از محدودیت های آن می توان به اینکه از NFT و تمامی رمزارزهایی که در لیست این شرکت وجود ندارد پشتیبانی نمی کند، اشاره کرد. رابین هود هشدار داده که توکن های ارسال شده به آدرس رابین هود که در لیست این شرکت وجود ندارند، ممکن است که برای همیشه حذف شوند.

شایان ذکر است که کیف پول جدید وب ۳ از ویژگی های درخواستی گسترده ای پشتیبانی می نماید، این ویژگی ها شامل تولید محصول، سهامداری و NFT و غیره می شود. کیف پول Web3 بطور ویژه برای مشتری های پیشرفته طراحی شده است.انچه که انتظار می رود این است که عرضه کیف پول تا پایان سال ۲۰۲۲ تکمیل شود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی کیف پول رمزارزی وب ۳ و غیرامانی توسط رابین هود

بیشتر بدانید: لیست شدن ChainLink در پلتفرم معاملاتی رابین هود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *