اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

ارز بیت کوین

کلماتی چون ارز دیجیتال بیت کوین، بلاکچین و کریپتوکارنسی کلماتی هستند که در حوزه صنعت و فناوری بسیار به کار می رود و برای مردم نیز آشنا بوده و برای برخی نیز اصطلاحاتی روزانه است زیرا در حال تبدیل به گزینه ای حیاتی برای اقتصاد می باشد.

کریپتوکارنسی یا ارزهای دیجیتال، بسیار آرام در حال فراگیر شدن می باشند. این روزها در کنار افراد هوشمند، بیت کوین در سبدهای سرمایه گذاری خود، از سرمایه گذاری فروگذار نمی کنند. کسانی که در کنار خرید دلار، طلا، سکه و حتی املاک در حال سرمایه گذاری و تهیه سبدهای کوچک و بزرگ سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند.

بیت کوین

نقل قول هایی برتر در مورد بیت کوین

از آنجا که بیت کوین به رکورد قیمت جدید دست پیدا کرده است اما فرانسیس سوارز شهردار میامی به دنبال پذیرش بیت کوین در این شهر می باشد. میامی امروزه به طور رسمی اولین شهر بزرگ در آمریکا می باشد که بعد از تایید کمیسیون های مختلف، بیت کوین را تایید کرده است. این تاییده به شهروندان شهر میامی این امکان را داده است تا به طور قانونی از بیت کوین استفاده کنند. این کار باعث شده است که کارفرمایان این شهر، حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت کنند.

کوچکترین هولدر دوج کوین

ایلان ماسک که موس شرکت تسلا است در عرصه ارزهای دیجیتال فرد تازه کاری نیست. او که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افراد جهان است چندین هفته است که در رابطه با دوج کوین نیز صحبت کرده است. بعد از آنکه ایلان ماسک در رابطه با دوج کوین نظر داد، این ارز دیجیتال با افزایش با افزایش قابل توجهی مواجه شده است.

در اواخر هفته گذشته آیلان ماسک درباره خرید دوج کوین برای فرزند خود خبر داد و توییت کرده بود. ایلان ماسک در توییت خود نوشت:

برای پسرم مقداری دوج کوین خریدم تا اولین نوزاد دارنده دوج کوین شود.

ارز دیجیتال بیت کوین

تبلیغ دوج کوین توسط جیک پاول

با تایید دوج کوین توسط سلبریتی های معروف ، این ارز در سرخط ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. جیک پاول یکی از سلبریتی ها و بوکسور معروفی است که درباره دوج کوین صحبت کرده است.

جیک پاول به دلیل فعالیت هایی که در یوتیوب داشته بسیار شناخته شده می باشد. در حال حاضر جیک پاول با تایید و تعریف از دوج کوین، در حال ورود به عرصه ارزهای دیجیتال می باشد. جیک در این رابطه گفته که دوج کوین برادر کوچکتر بیت کوین است و تایید کرده که از طریق خرید بیت کوین، سرمایه بسیار زیادی به دست آورده است. او معتقد است که دوج کوین یک ارز دیجیتال برتر می باشد و در باره این ارز گفته که قیمت ارز دیجیتال به دو دلار نیز خواهد رسید. همچنین گفت:

نیل آرمسترانگ اولین کسی است که بر روی ماه قدم گذاشت و اکنون نوبت به دوج کوین است.

تعریف از ارز دیجیتال بیت کوین توسط موسس توییتر

جک دورسی موسس توییتر و طرفدار ارزهای دیجیتال در توییتر به تعریف از بیت کوین پرداخته است و اعلام کرده که او به همراه Jay-Z تعداد ۵۰۰ بیت کوین را به منظور رسد و توسعه بیت کوین در آفریقا و هند می پردازد. جاستین سان نیز به حمایت از این کار پرداخته و گفته هر نوع بازاریابی بهتر از هیچی است.

بیشتر بدانید: ارز دیجیتال بیت کوین چیست؟

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *