اول مانی
شرکت ریپل

سارا نت برن، قاضی پرونده شکایت از ریپل، بار دیگر درخواست SEC را برای دسترسی به تراکنش های ریپل رد کرد.

دادگاه درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را رد کرد. قاضی این پرونده اظهار کرد که ارتباطات و تماس های درخواست شده توسط قانون عدم افشای بین وکیل و موکل محافظت شده است.

سارا نت برن، قاضی این پرونده در ۱۵ ژوئن یک بار دیگر اعلام کرد که ارتباطات ریپل به موضوع پرونده ارتباطی ندارد. او همچنین بیان کرد:

به دلایل مشابه، ارتباطات شرکت ریپل به وضعیت توکن XRP ارتباطی ندارد و هرگونه بحث مرتبط با آن، خارج از مسئولیت های ریپل می باشد.

SEC همچنین ادعا کرده که ریپل به کریس جیانکارلو رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا پول داده تا از موقعیت قضایی این شرکت حمایت کند. به همین دلیل قصد دارد با بررسی تراکنش های شرکت ریپل این موضوع را به پرونده ارتباط دهد.

همچنین قاضی سارا نت بن درخواست SEC را برای دسترسی به مدارک ریپل بعد از ارسال شکایت SEC رد کرد. با این حال این آژانی نظارتی می تواند یک بار دیگر این درخواست را ارسال کند.

قاضی نت برن به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اجازه داد تا استشهادهای بیشتری تهیه کنند. بنابراین SEC می تواند از ۵ کارمند دیگر ریپل نیز مانند ران ویل از مدیران سابق ریپل، درخواست کند تا در دادگاه شهادت دهد و یا به صورت کتبی استشهاد آنها را تنظیم کند. این دادگاه به SEC اجازه دارد تا به صورت مستقیم بتواند از ران ویل، اتان بیرد، فیل راپوپورت و رایان زگون به همراه کریستسن گیل که هم بنیان گذار پلتفرم GSR، اطلاعات دریافت کند. با این وجود درخواست شهادت نفر ششم در دادگاه رد شده است.

سارا نت برن با درخواست SEC برای ارائه مدارک رایان زگون مدیرسابق امو نظارتی ریپل و کمرون کینلوچ مشاوره این شرکت نیز مخالفت کرد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ریپل نفسی راحت کشید | درخواست SEC رد شد

بیشتر بدانید: ریپل: اسنادی وجود دارد که ما را در دادگاه پیروز می کند

بیشتر بدانید: درخواست جدید کمیسیون SEC: دسترسی شرکت ریپل را به پرونده های داخلی محدود کنید

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *