اول مانی

آنتونی پومپ: به زودی شاهد رشد بیت کوین خواهیم بود

در یک حضور اخیر در فاکس بیزینس، آنتونی پومپ پمپلیانو پیشنهاد کرد که روند صعودی قابل توجهی برای بیت کوین در افق است. پومپلیانو، یک چهره شناخته شده در فضای بیت کوین، بینش خود را در مورد رشد بیت کوین و اینکه چرا فکر می کند برای افزایش دوباره بیت کوین آماده است، به اشتراک گذاشت.

پومپلیانو بحث را با برجسته کردن نوسانات اخیر در بازار آغاز کرد و بیت کوین در ماه های اخیر دوره ای از نوسانات را تجربه کرد. با این حال، او تاکید کرد که این امر برای بازار غیرعادی نیست و بخشی از ماهیت طبقه دارایی است. پومپلیانو اظهار داشت که چنین نوسانی نباید سرمایه گذاران را از در نظر گرفتن بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت منصرف کند.

یکی از عوامل کلیدی که باعث خوش بینی پومپلیانو می شود، علاقه سازمانی فزاینده به بیت کوین است. امسال، شرکت‌های برجسته متعددی، از جمله بلک راک و فیدلیتی، برای ETF بیت‌کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت نام کردند که نشان‌دهنده تغییر درک بیت‌کوین از یک دارایی سوداگرانه به یک ذخیره قانونی ارزش است. پومپلیانو معتقد است که یک ETF بیت کوین تا پایان سال جاری تایید خواهد شد، در حالی که موسسات بیشتری نیز ارزش نگهداری بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر تورم و عدم اطمینان اقتصادی می شناسند.

پومپلیانو همچنین در مورد پتانسیل رشد بیت کوین برای ایجاد اختلال در موسسات مالی سنتی صحبت کرد. او استدلال کرد که ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین و دسترسی بدون مرز می تواند تسلط بانک های مرکزی و واسطه های مالی سنتی را به چالش بکشد. پومپلیانو ضمن اذعان به چالش های نظارتی که بیت کوین با آن مواجه است، معتقد است که نوآوری در نهایت پیروز خواهد شد و بیت کوین نقش مهمی در آینده مالی ایفا خواهد کرد.

خوش بینی آنتونی پمپلیانو در مورد روند صعودی بیت کوین در آینده ریشه در پذیرش فزاینده نهادی، شناخت بین المللی و پتانسیل بیت کوین برای تغییر شکل چشم انداز مالی دارد. همانطور که بیت کوین به تکامل و بلوغ خود ادامه می دهد، همچنان موضوع مورد علاقه و بحث در بین سرمایه گذاران و کارشناسان مالی است.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: اردینالز۸۵درصد از تراکنش‌های بیت کوین را تشکیل می‌دهد

بیشتر بدانید: حبس ابد برای یک مقام دولتی در چین به دلیل استخراج بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *