اول مانی

پشتیبانی استخر استخراج Antpool از الگوریتم اثبات کار

استخر استخراج کریپتویی Antpool، در روز شنبه ۵ مرداد، به کاربران خود گفت که پس از ارتقاء The Merge اتریوم دیگر دارایی های ETH را نگهداری نخواهد کرد. مشتریان تا ۳ سپتامبر فرصت دارند یک آدرس اتریوم برای برداشت اترهای باقی مانده خود که توسط عملیات استخراج اتریوم از استخر آنتپول به دست آمده است، ارائه دهند.

بزرگترین استخر استخراج اتریوم از نظر هش ریت، استخر Ethermine است، استخری که دارای ۲۶۳ تراهش قدرت هش در مقایسه با ۱۷.۹ تراهش آنتپول است.

اترماین همچنین اعلام کرد که پشتیبانی از دارایی های ETH را متوقف می کند و نسخه جدید این استخر، اتریوم با الگوریتم اثبات کار را استخراج نخواهد کرد. آنتپول اعلام کرد که بعد از ادغام، این استخر باقیمانده اتریوم های استخراج شده را در ماه آینده توزیع خواهد کرد.

از آنجایی که ETH 2.0 (ادغام) با خطر محدودیت در میان کشورهای مختلف همراه است، آنتپول، به خاطر امنیت دارایی مشتریان، نمی تواند دارایی های اتریومی کاربران را در زنجیره الگوریتم اثبات سهام حفظ کند. همچنین در روز شنبه آنتپول اشاره کرد که این استخر از اثبات کار غیرمتمرکز ایجاد شده توسط ساتوشی ناکاموتو حمایت می کند و “به طور کامل از بیت کوین، اتریوم کلاسیک و سایر ارزهای دیجیتال با الگوریتم اثبات کار پشتیبانی می کند”.

آنتپول افزود:

ما به ارائه خدمات استخراج Ethash برای کاربرانی که می خواهند توکن‌های مبتنی بر Ethash مانند اتریوم کلاسیک را استخراج کنند، ادامه خواهیم داد و تمام تلاش خود را برای اطمینان از پایداری قدرت هش و امنیت دارایی‌ ها انجام خواهیم داد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: شمارش معکوس اترماین برای پایان دادن به استخراج اتریوم

بیشتر بدانید: به پایان رسیدن دوره استخراج اتریوم در ۲۴ شهریور امسال

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *