اول مانی

احتمالا Apple در حال توسعه پلتفرم متاورس خود است

آگهی های شغلی بتازگی اپل (Apple) نشان می دهد که این شرکت احتمالا در حال کار بر روی توسعه پلتفرم متاورس خود باشد.

به گفته بلومبرگ، اکنون اپل در جستجوی مهندسانی برای توسعه محتوای هدست واقعیت مجازی خود است که طبق گزارش‌ها، نمایشگرهایی با وضوح بالا، مجموعه‌ای از بیش از ۱۰ دوربین خواهد داشت و آخرین تراشه M2 اپل، یکی از سریع ترین در صنعت که به زودی عرضه می شوند.

یکی از این آگهی ها به وضوح در پی استخدام مهندس هایی با دانش توسعه دنیای سه بعدی با واقعیت ترکیبی است؛ اگرچه همه این تحولات به حرکت Apple به سوی توسعه جهانی شبیه به متاورس اشاره دارد، مدیربازاریابی این شرکت گفته است که وی هرگز از اصطلاح متاورس (Metaverse) استفاده نخواهد کرد.

در فهرست شغلی اشاره شده است که مهندسان منتخب ابزارها و چارچوب‌هایی را می‌سازند تا تجربه‌های مرتبط را در دنیای سه‌بعدی با واقعیت ترکیبی فعال کنند.

یکی دیگر از فرصت‌های شغلی، مهندسین را می‌خواهد تا یک پلتفرم ویدیوی سه بعدی با محتوای مناسب برای تجربه از طریق سخت‌افزار واقعیت مجازی بسازند؛ گزارش Technavio در مورد آینده متاورس در سرگرمی، که در ۱۱ نوامبر منتشر شد، همچنین ظهور چنین تجربیاتی را پیش‌بینی می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که این روند در سال‌های آینده به یک روند تبدیل شود و به رشد صنعت فیلم‌های تعاملی دامن بزند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: عذرخواهی مدیرعامل متاپلکس از بیپل به دلیل انتشار خبر نادرست

بیشتر بدانید: محدودیت استفاده از برنامه های صرافی و فروش NFT ها در اپل

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *