اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

بازی پابجی

بازی پابجی برای گیمرها به معنی مرگ و زندگی است و این جمله اغراق نیست بلکه فلسفه این بازی تنها زنده ماندن یک نفر است. در این بازی جنگ برای بقا به اوج خود رسیده است.

اما آیا می دانید که کاربرد گیفت کارت پابجی چیست؟ و سوالی که همیشه ذهن کاربران را درگیر کرده است این است که آیا خرید پابجی در ایران امکان پذیر است؟ در اینجا ما کاربرد گیفت کارت پابجی را برای شما توضیح داده ایم و بهتر است بدانید که پاسخ این سوال مثبت است.

به گفته بسیاری از گیمرهای مطرح دنیا بازی پابجی آنها را به یاد cs و بعد از سری Modern Warfare نزدیک کرده که نسخه موبایل ان آنقدر خوب طراحی شده که اغلب به سمت پلتفرم موبایل بازی PUBG علاقه بیشتری نشان داده اند.

گیفت کارت پابجی
خرید گیفت کارت پابجی

کاربرد گیفت کارت پابجی (بازی پابجی):

در ابتدای بازی پابجی شما چیزی ندارید و باید در واقع از صفر شروع کنید و برای بقا تلاش کنید. در این بازی شما برای خرید مهمات و لباس به باید حساب تان را شارژ کنید. برای شارژ حساب خود در بازی راه های زیادی در پیش است و یکی از ساده ترین روش ها، خرید گیفت کارت پابجی و وارد کردن کد آن در بازی است.

این بازی روش های پرداخت زیادی دارد و از طریق پی پال و کارت های اعتباری نیز امکان پرداخت دارید. شما بعد از اینکه حساب تان را شارژ کردید می تواند با توجه به ارزش داریی خود خرید تان را انجام دهید.

گیفت کارت پابجی
کاربرد گیفت کارت پابجی

مزایای گیفت کارت ها:

گیفت کارت ها مزایای زیادی دارند که می توان به جایگزینی آن برای پول نقد اشاره کرد. فرد می تواند به جای حمل پول نقد از این کارت استفاده کند. از دیگر مزایای گیفت کارت ها، این است که قابلیت ردیابی ندارند و حتی می توانید بر روی ان ها محدودیت ایجاد کنید. شما می توانید با استفاده از این ویژگی به راحتی خرجی تان را کنترل کنید.

شما می توانید با خرید گیفت کارت پابجی بدون آنکه نیاز باشد مشخصات تان را در اختیار کسی قرار دهید، خودتان به راحتی حساب تان را شارژ کنید. گیفت کارت شما هر ارزشی که داشته باشد شما می توانید معادل آن یوسی پابجی خریدار کنید و سپس با یوسی های درون برنامه، لباس ها و مهمات بازی را انجام دهید.

بسیاری از گیمرها لباس ها و مهمات خود را به یوسی تبدیل می کنند و ان را برای دوستان شان ارسال می کنند تا از پابجی کسب درآمد کنند.

خرید گیفت کارت برای بازی

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید گیفت کارت بهتر است از فروشگاه های اینترنتی معتبر استفاده کنید.بیشتر بدانید: آنچه از گیفت کارت پابجی باید بدانید

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *