اول مانی
امکانات پرفکت مانی

همانطور که بارها درباره پرفکت مانی سخن شده می دانید که پرفکت مانی نوعی کیف پول دیجیتالی است که امکان تبدیل ارزهای مختلف به دیگر ارزهای دیجیتال، ذخیره پول، پرداخت در سایت هایی که ان را می پذیرند و… را به کاربران خود در هرکجای دنیا که باشند می دهد. برای استفاده از امکانات پرفکت مانی ابتدا باید وارد سایت avvalmoney.com شوید و برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از ثبت نام شما می توانید در این سایت فعالیت کنید.

ووچر رایگان پرفکت مانی

خدماتی که شامل پرفکت مانی می باشد:

شرکت پرفکت مانی خدماتی از قبیل ارسال، دریافت و همچنین پرداخت پول از طریق اینترنت را شامل می شود. تمام متقاضیان و کاربران دنیا می توانند از این خدمات استفاده کنند.

شما می توانید که با پول خود که ریال است و کارت بانکی خود، پرفکت مانی را خریداری کنید و با استفاده از آن، کالای موردنظرتان را از یک وب سایت خارجی که شرکت perfectmony را می پذیرد به راحتی تهیه کنید. شرکت پرفکت مانی در سراسر جهان کاربران زیادی دارد که که می توان گفت بیشتر از ده ها میلیون نفر در دنیا از این شرکت و خدمات آن بهره می برند.

خدمات پرفکت مانی

کاربردهای پرفکت مانی:

پرفکت مانی یک سری امکانات در اختیار کاربران خود قرار می دهد که باعث راحت تر شدن تراکنش های آنلاین می شود. امکانات پرفکت مانی از قبیل:

  1. با استفاده از این سیستم پرداخت الکترونیکی توانایی انتقال، دریافت و ذخیره ارزهای مختلف را به صورت آنلاین پیدا می کنید.
  2. کاربران از طریق پرفکت مانی توانایی خرید کالا از سایت های پذیرنده پرفکت مانی را دارند.
  3. امکان تبدیل ارز پرفکت مانی به دیگر ارزها وجود دارد.
  4. امکان خرید ارز توسط سیستم پی پال وجود دارد.
  5. این ارز در زمینه های مختلف مثل هایپ ها، فروشگاه های آنلاین، سیستم های هرمی و… مورد استفاده قرار می گیرد.
  6. امکان خرید ارزهای دیجیتال و تبدیل آن به سایر ارزها در این سیستم وجود دارد.
  7. کیف پول پرفکت مانی در سه حالت وب، اپلیکیشن ios و اندروید وجود دارد.

نکته: نکته مهم این است که ارز پرفکت مانی مانند دیگر ارزها ( بیت کوین ) نمی باشد و نباید این دو را شبیه به هم دانست.بیشتر بدانید: حساب پرفکت مانی چیست؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *