اول مانی

تصویب پیشنهاد مهاجرت شبکه هلیوم به سولانا

ابتدای شهریور بود که شبکه هلیوم اعلام کرد که می خواهد بلاک چین خود را کنار گذاشته و به بلاک چین سولانا مهاجرت کند؛ هلیوم هدف خود از این انتقال را بهبود سرعت، افزایش پایداری و توانایی شبکه هلیوم عنوان کرد.

توسعه دهندگان هلیوم پیشنهاد این تغییر بزرگ موسوم به پیشنهاد بهبود هلیوم شماره ۷۰ (۷۰ HIP) را به رای گذاشته و به تصویب رساندند.

به گزارش اول مانی و به نقل از کوین دسک، شبکه هلیوم روز پنج شنبه مهم ترین پیشنهاد خود برای انتقال به بلاک چین سولانا را به رای گذاشت و با رای قاطعیت برای این تصمیم رو به رو شد؛ به شیوه ای که بیشتر از ۸۰% آرا موافقت خود را برای انتقال هلیوم به سولانا نشان دادند.

رای گیری میان استیک کنندگان توکن HNT هلیوم انجام شد؛ برای تصویب این پیشنهاد اکثریت شرکت کنندگان (دو سوم آن ها) باید رای مثبت می دادند.

حدود ۶.۱۷۷ عضو انجمن دارای ۱۲ میلیون توکن HNT استیک شده به پروپوزال شماره ۷۰ بهبود هلیوم رای مثبت دادند و فقط ۱.۲۷۹ رای مخالف وجود داشت.

اسکات سیگل (Scott Sigel)، مدیرعامل بنیاد هلیوم در بیانیه گفت:

سولانا سابقه اثبات شده ای دارد و بعضی از مهم ترین ابتکارت غیرمتمرکز جهان را تقویت می کند؛ آن ها یک انتخاب واضح برای مشارکت ما بودند؛ حرکت به بلاک چین سولانا به ما این امکان را می دهد تا تلاش های خود را به جای مدیریت خود بلاک چین روی بهبود مقیاس پذیری شبکه متمرکز کنیم.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رفع خطای اجماع پس از ۴ ساعت قطعی شبکه هلیوم

بیشتر بدانید: NFT های ضرب شده در سولانا به بالاترین میزان خود رسید

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *