اول مانی

۱ میلیون رمزارز APT به بایننس ارسال شد

یکی از تحلیلگران قدیمی کریپتو ادعا می کند تیم توسعه دهنده آپتوس پس از رشد شدید قیمت رمزارز بومی این پروژه در روزهای اخبر، قسمتی از موجودی APT خود را برای فروش به صرافی بایننس منتقل کرده است.

به نقل از U.Today، یکی از تحلیلگران قدیمی کریپتو به نام lightcrypto در توییتر مشاهده جالبی را درباره پروژه آپتوس مطرح کرد؛ وی ادعا کرد که تیم توسعه دهنده آپتوس پس از رشد چشمگیر قیمت APT در ماه ژانویه، موجودی اپتوس خود را برای فروش به صرافی بایننس منتقل کرده است؛ این ادعا درصورت صحت، اعتبار پروژه آپتوس را زیر سوال می برد.

مطابق مشاهدات lightcrypto، نزدیک ۱ میلیون کوین APT به ارزش تقریبی ۱۸ میلیون دلار از والت های مرتبط به توسعه دهندگان پروژه آپتوس (با برچسب Aptos 1) به صرافی بایننس منتقل شده است.

احتمال دارد که حجم زیادی از این رمزارز توسط بازار کره جنوبی جذب شده باشد؛ حدود ۵۰% از حجم معاملات APT در حرکت صعودی اخیر از صرافی Upbit در کره جنوبی می آید.

جایی نزدیک ۰.۵ دلار قیمت اسپات بالاتر، فرصت آربیتراژ برای معامله گران فراهم کرده است.

زمان رسمی بازشدن قفل دارایی ها برای سرمایه گذاران اولیه و مشارکت کنندگان اصلی نوامبر ۲۰۲۳ (آبان ماه ۱۴۰۲) است؛ با این حال، عرضه APT حتی هم‌اکنون تحت سلطه نهنگ‌ها است؛ این پروژه به دلیل توکنومیک‌ غیرشفاف و نامتعادل، از زمان عرضه شبکه اصلی مورد انتقاد قرار گرفت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: کاهش ۱ میلیاردی بازار بایننس BUSD نسبت به هفته قبل

بیشتر بدانید: بایننس ذخایر وثیقه خود را در کیف پول مشتریان نگه داشته

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *