اول مانی

سرمایه ۱ میلیارد دلاری شرکت بروان هاوارد

گزارش‌های رسانه‌ها در ماه گذشته حاکی از آن بوده که بروان هاوارد (Brevan How)، از بزرگ‌ترین شرکت‌های مدیریت دارایی در سطح جهانی، بیشتر از یک میلیارد دلار سرمایه از سرمایه‌گذارهای نهادی جمع‌آوری کرده تا بزرگ‌ترین صندوق تأمینی که متمرکز بر ارزهای دیجیتال موجود تا به امروز را ایجاد کند. همچنین شایان‌ذکر است که تشکیل این صندوق با تشکیل پرونده جدید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در روز چهارشنبه بیشتر موردتوجه قرار گرفته است.

بروان هاوارد که  تمام دارایی تحت مدیریت آن تا ماه ژوئیه ۲۵ میلیارد دلار بود، پرونده‌ای را برای ایجاد صندوق سرمایه‌گذاری با چند استراتژی مختلف کریپتویی و همچنین با مسئولیت محدود ارائه نمود که از زمان افتتاح فروش در تاریخ ۱ ماه آوریل، ۱۸۴.۱۵ میلیون دلار جمع‌آوری نموده است. سرمایه این صندوق از چهار سرمایه‌گذار تأمین شده و حداقل سرمایه تعیین شده برای هر سرمایه‌گذاری خارجی ۱۰ میلین دلار می‌باشد.

همچنین شایان‌ذکر است که این شرکت یکی دیگر از پرونده‌های خود را برای صندوق مولتی استراتژی دارایی‌های رمزارزی به اسمی مشابه با روان هاوارد L.P به‌روز کرد تا نشان دهد که صندوق ذکر شده نیز ۲۹.۷۱ میلیون دلار از شش سرمایه‌گذار جمع‌آوری نموده است. این صندوق برای نخستین‌بار در ماه ژانویه با عنوان مشارکت محدود با ۳ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری‌شده در آن زمان ایجاد شده بود.

یکی از منابع آشنا با صندوق‌های بروان هاوارد به Coindesk تأیید نمود که این پرونده‌ها دو مورد اول از چندین نهاد فرعی صندوق تأمینی ارز دیجیتال بزرگ را نشان می‌دهند که برای راضی کردن حوزه‌های قضایی گوناگون مالیاتی ایجاد شده‌اند. شایان‌ذکر است که دارایی‌های زیرمجموعه‌های تحت مدیریت این صندوق‌ها به بیشتر از ۱ میلیارد دلار می‌رسد، مبلغی که نخستین‌بار به‌وسیله Blockworks گزارش شد. بااین‌وجود ماهیت باز بودن صندوق‌ها به این معناست که واحدهای فرعی می‌توانند به‌صورت نامحدود به جمع‌آوری پول ادامه دهند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آزمایش ارز دیجیتال ملی هند با ۴ بانک توسط بانک مرکزی

بیشتر بدانید: برنامه های ارز دیجیتال، متاورس و NFT برند Hermès

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *