اول مانی
اتریوم

اتریوم (ethereum) به نقطه عطف دیگری دست پیدا کرده که روند سعودی آن به سمت قیمت ۲,۵۰۰ دلار نیز نزدیک شد. در طی ۲۴ ساعت اخیر شاهد کاهش قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال در بازار کریپتو بوده ایم اما قیمت اتریوم ثابت مانده است. از طرف دیگر بیت کوین مرز ۶۴,۰۰۰ دلار را رد نکرد و در حال حاضر نیز با قیمت ۶۲,۰۰۰ در بازار ارزهای دیجیتال معامله می شود. آلتکوین های دیگر نیز ترکیبی از افزایش و کاهش قیمت را پشت سر گذاشته اند.

اتریوم (ethereum) یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از لحاظ حجم بازار است که بسیاری بر این باروند که بازار آلتکوین ها به وسیله اتریوم هدایت می شود و آلتکوین ها نیز از این ارز دیجیتال پیروی می کنند.

بیشتر بدانید: چطور اتریوم بخرم؟

همچنین مشخص شده است زمانی که حجم بازار افزایش می یابد، بیت کوین زودتر از آلتکوین ها بالا خواهد رفت و همچنین زمانی که حجم بازار کاهش می یابد، آلتکوین ها با سرعت بیشتری نسبت به بیت کوین کاهش پیدا می کنند.

تمام این عوامل موجب شده تا بیت کوین بازار را در دست بگیرد و آن را رهبری کند اما یک تریدر با نام کاربری @CryptoCapo نظرمتفاوت تری دارد و می گوید که این اتریوم است که تمام حرکت بازار را در در دست دارد.

او همچنین گفته زمانی که قیمت اتریوم افزایش می یابد ارزش ارزهای دیگر نیز بالا می رود و همچنین زمانی که قیمت اتریوم کاهش می یابد قیمت دیگر ارزها نیز به نسبت کاهش می یابد.

همچین ادعایی بسیار جالب به نظر می آید زیرا این ادعا خلاف نظر بیشتر کارشناسان در این حوزه می باشد.

هدف تکنیکالی قیمت اتریوم (ethereum)؛ ۲۶۵۰ دلار

قیمت اتریوم (ethereum) در حال حاضر پس از عبور از الگوی مثلث صعودی نمودار روزانه به ۲,۴۴۳ دلار رسیده است.

پس از یک روند صعودی طولانی مدت، مثلث مورد نظر ایجاد شده است و پس از آن دوره بدون نوسان می باشد. انتظار اینکه از این الگو عبور کرد وجود دارد و این موضوع زمانی اتفاق می افتد که قیمت اتریوم از سطح مقاومتی خود عبور کند. البته افزایش حجم معاملات این موضوع را تایید می کند. انتظار می رود با افزایش ۳۴ درصدی، قیمت اتر به ۲۶۵۰ دلار برسد.

نمودار قیمت روزانه اتریوم (ETH)

ethereum
نمودار قیمت اتریوم

این نمودار توسط اندیکاتور MACD تایید شده است. از ابتدای ماه اوریل تا به امروز، این اندیکاتور سیگنال صعودی ارسال کرده و سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری بیشتر تشویق کرده است. بری مثال جایگاه خط آبی رنگ نشان می دهد که اتریوم همچنان در محدوده خرید قرار دارد.

همچنین عبور از قیمت ۲,۵۰۰ دلار می تواند برای اتریوم سفارشات خرید چشمگیری را فعال کند زیرا گاوها تمام تمرکز خود را به سوی ۳۰۰۰ دلار معطوف کرده اند. با ورود سرمایه گذاران نیزف هدف ۲,۶۵۰ دلاری می تواند پیش بینی مطمئن تری باشد.

از سوی دیگر نیز همزمان با عرضه سهام کوین بیس، قیمت بیت کوین تا حدودی نزولی شد اما در کل بسیاری از تحلیلگران روند کلی قیمت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال را صعودی می دانند.

بیشتر بدانید: تفاوت بیت کوین و اتریوم؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *