اول مانی
پرفکت مانی

پرفکت مانی مانند همانند وب مانی و پی پال یکی از معروف ترین سیستم های آنلاین در جهان می باشد که در کشور پاناما تاسیس شده و می تواند به صورت حرفه ای خدماتی از قبیل انتقال، خرید، فروش و… را در سراسر جهان انجام دهد. با ما همراه باشید تا شما را با مراحل احراز هویت در پرفکت مانی بیشتر آشنا کنیم.

تفاوت حساب احراز شده و حساب احراز نشده در چیست؟

ایجاد حساب در پرفکت مانی بسیار آسان است و تنها با وارد کردن اطلاعات شخصی و یک آدرس جدید انجام می شود. بعد از اینکه در پرفکت مانی افتتاح حساب کردید شما صاحب یک حساب پرفکت مانی می شوید و بدون احراز هویت نیز می توانید از خدمات آن استفاده کنید.

اصلی ترین تفاوت یک حساب کاربری احراز شده و احراز نشده در کارمزد، انتقال وجه و هزینه تراکنش ها می باشد. زمانی که شما با یک حساب کاربری احراز شده خرید انجام می دهید کارمزد شما ۰/۵ درصد است البته با احراز هویت یک سری خدمات دیگر نیز برای شما امکان پذیر است که برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست.

دلیل وریفای کردن حساب پرفکت مانی

در ابتدا بهتر است این سوال را پاسخ دهیم که چرا باید حساب پرفکت مانی خود را وریفای کنیم؟ و اینکه چه نیازی به وریفای کردن پرفکت مانی وجود دارد؟

خرید سریع پرفکت مانی
احراز هویت در پرفکت مانی

همنطور که می دانید پرفکت مانی هیچ محدودیتی برای حساب های وریفای نشده قائل نیست. تنها مزیتی که حساب های وریفای شده نسبت به حساب های وریفای نشده دارند، کارمزدی است که در هر انتقال از فرستنده کم خواهد شد. بدین صورت که اگر حساب شما وریفای شده باشد و بخواهید پولی را از حساب خود انتقال دهید، به جای پرداخت کارمزد ۱٫۹۹ درصدی، کارمزد ۰٫۵ درصدی پرداخت خواهید کرد.

بنابراین اگر با حساب پرفکت مانی خود مبالغ زیادی جابه‌جا می کنید، بهتر است برای پرداخت کارمزد کمتر، همین حالا حساب خود را وریفای نمایید.

احراز هویت در پرفکت مانی چه معنایی دارد؟

احراز هویت در پرفکت مانی سبب می شود تا کارمزدی که برای انتقال وجه باید پرداخت شود بسیار کمتر از حد معمول آن باشد و زمانی که تراکنش به تعداد بالایی رسید هزینه کارمزد آن نیز بسیار مناسب تر خواهد بود. همچنین امنیت حساب احراز شده بسیار بالاتر می باشد.

مدارک موردنیاز جهت احراز هویت

اگر می خواهید مراحل احراز هویت را انجام دهید باید مدارک زیر را از قبل آماده کنید:

تصویر یکی از مدارک شناساسس شما ( کارت ملی، گواهینامه)

یک قبض خدماتی مثل قبض آب، قبض برق و….

دقت داشته باشید قبضی که صادر می کنید باید به اسم خودتان باشد.

امکانات پرفکت مانی
احراز هویت در پرفکت مانی

مراحل احراز هویت در پرفکت مانی

وقتی تمام مدارک تان را آماده کردید حال نوبت به احراز هویت تان می رسد که باید تمام مراحل زیر را به درستی انجام دهید:

مرحله اول

وارد حساب کاربری تان در پرفکت مانی شوید و روی گزینه (Setting) و یا «modify Setting» کلیک کنید.

مرحله دوم

در اینجا برای شما یک صفحه جدید باز می شود که می توانید اطلاعات پروفایلتان را ویرایش کنید و همچنین باید اطلاعات حسابتان را به طور کاملا دقیق وارد کنید.

مرحله سوم

بعد از اینکه اطلاعات تا را کامل کردید برای تایید حساب کاربری خود در بخش «Account Verification» بر روی «Verification management» کلیک نمایید.

تا این مرحله حساب پرفکت مانی شما ایجاد شد و از این مرحله به بعد نوبت به مراحل احراز هویت شما می باشد.

مرحله چهارم

برای انجام این مرحله شما باید در ابتدا نامتان را تایید نمایید که برای این کار باید اسکن عکس پاسپورت، گواهینامه یا کارت ملی خود را تهیه کنید.

عکستان را در محلی که مشخص نموده اند آپلود نمایید. پرفکت مانی مشخصات پاسپورت را با حساب شما مقایسه می کند. در صورتی که عکس ارسالی شما درست باشد اطلاعات فرستاده شده را تایید در صورتیکه مقایسه درست باشد اطلاعات فرستاده شده را تایید می کند.

تصویری که می خواهید آپلود کنید باید پس زمینه ای سفید داشته باشد و دارای فرمت jpg باشد.

احراز هویت در پرفکت مانی
احراز هویت در پرفکت مانی

مرحله پنجم

در این مرحله نوبت به تایید آدرس تان می باشد. باید آدرسی را که در زمان افتتاح حساب وارد کرده اید را در این مرحله نیز وارد کنید و تایید کنید. برای انجام تاییدیه قبض خدماتی که به نامتان است را اسکن کنید و در محلی مشخص درج کنید.

تاریخ صدور قبض نباید زمان زیادی را گذرانده باشد. آدرسی که در قبض است باید با آدرسی که در افتتاح حساب وارد کرده اید مطابقت باشد.

مرحله ششم

در این مرحله که آخرین مرحله برای احراز هویت در پرفکت مانی است باید شماره تلفن شما تایید شود. برای این کار از طرف شرکت پرفکت مانی با شما تماس گرفته می شود تا یک کد را به شما بدهند. زمانی که کد را گرفتید باید در قسمت تایید شماره تلفن آن را وارد کنید. اگر کد وارد شده صحیح باشد وضعیت شماره تلفن به حالت Verified تغییر می کند.

مهم ترین نکاتی که برای احراز هویت لازم است بدانید

این نکات در رابطه با مسائل امنیتی حساب کاربری و موجودی حساب شما می باشد.

  • جهت محافظت از حساب خود، گزینه شناسه و تأیید اس ام اس را انتخاب کنید و مطمئن شوید که هیچ کس جز شما نمی تواند آن را وارد کند.
  • توصیه می شود که حتما رمز عبوری قوی برای خود انتخاب کنید. رمز عبورتان باید بیش از ۲۰ کاراکتر باشد و شامل حروف بزرگ و کوچک، شماره ها و نمادهای ویژه باشد. همچنین پیشنهاد می شود گذرواژه خود را حداقل یک بار در طی یک الی دو ماه تغییر دهید.
  • به هیچ عنوان اطلاعات شخصی تان را با دیگران به اشتراک نگذارید.

مزایای استفاده از حساب پرفکت مانی چیست؟

آیا می دانید که چرا باید از پرفکت مانی خرید کرد و مزایای استفاده از آن چیست؟ این اولین سوالی است که با شنیدن نام این حساب، به ذهن هر آدمی می رسد و باعث ایجاد دغدغه برای او می شود. در این بخش به این سوال پاسخ می دهیم و مزایای داشتن حساب وریفای شده پرفکت مانی را تاوضیح خواهیم داد تا در این زمینه دغدغه ای نداشته باشید.

احراز هویت در پرفکت مانی
احراز هویت در پرفکت مانی

مزایای داشتن حساب وریفای شده پرفکت مانی

مهم ترین نکته اساسی حساب وریفای شده با حساب وریفای نشده در رابطه با کارمزد آنها می باشد. کارمزد در حساب وریفای نشده ۲ درصد و در حساب وریفای شده ۰.۵ درصد می باشد که این اختلاف زمانی که نقل و انتقال های زیادی داشته باشید بسیار قابل توجه می باشد. به خصوص آن دسته از کاربرانی که در سیستم های معاملاتی فعالیت دارند و به نقل و انتقال نیاز دارند این موضوع بسیارحائز اهمیت می باشد.

نکته بعدی که باید به آن توجه بسیاری داشت امنیت حساب کاربری می باشد در حالتی که حساب وریفای نشده باشد سطح امنیت از لحاظ نقل و انتقالات و حساب در پایین ترین سطح خود قرار دارد. شما می توانید با وریفای کردن حساب پرفکت مانی خود امنیت حساب کاربری تان را تضمین کنید. شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را با بیت کوین نیز شارژ کنید.

سخن پایانی

اگر بعد از این مراحل دچار مشکل شدید و احراز هویتتان رد شد حتما مدارکی که ارسال کرده اید ناقص بوده و یا اشتباه است. برای قبول باید دوباره مدارکی را که فرستاده اید مروز کنید و جاهایی که اشتباه بوده را اصلاح کنید تا کار احراز هویتتان به پایان برسد و تایید شود.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آموزش ایجاد حساب در اول مانی

بیشتر بدانید: تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چیست؟


در این باره بیشتر بدانید

از کجا پرفکت مانی بخریم؟

شما می توانید از طریق بسترهای معاملاتی اول مانی که شامل تلگرام، اینستاگرام و سایت به خرید و فروش پرفکت مانی بپردازید.

پرفکت مانی قابلیت استفاده به عنوان درگاه پرداخت در سایت را دارد؟

پرفکت مانی به دارندگان سایت که بازاشان در خارج از کشور است این امکان را می دهد تا بتوانند از این حساب به عنوان حساب مرجع درگاه پرداخت کسب و کار خود استفاده کنند.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *