اول مانی

رشد ۱۲درصدی Avalanche برای همکاری با آمازون وب سرویس

در روز قبل، آوا لبز (Ava Labs) و آمازون وب سرویس (Amazon Web Services) اعلام کردند که برای تسریع پذیرش برنامه های بلاک چینی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

انتشار این خبر موجب شد تا قیمت ارز دیجیتال اولنچ بیشتر از ۱۲ درصد افزایش یابد و عملکرد بهتری نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال داشته است.

این دو شرکت متعهد شده اند رویدادها و اجلاس های به خصوصی را برای کارآفرینان و توسعه دهندگان فعال در بازار ارزهای دیجیتال راه اندازی کنند تا دسترسی و کارایی قسمت بلاک چین را افزایش دهند.

آوا لبز همچنین عضو شبکه شریک آمازون وب سرویس (APN) شده است و به مشتریان امکان دسترسی به پیشنهادات سفارشی خود را در پلت فرم AWS می دهد.

علاوه بر این، آوا لبز به دنبال اضافه کردن زیرشبکه خود به عنوان یک سرویس مدیریت شده در بازار AWS است تا هم افراد و هم موسسات بتوانند شبکه‌های سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنند

و AWS همچنین متعهد شده‌اند رویدادهایی را برای کارآفرینان و توسعه‌دهندگان تسهیل کنند، مانند هکاتون‌ها، اجلاس سران و ابتکارات آموزشی که حتی برای افراد نه چندان اهل فن در زمینه بهمن ایجاد می‌کند، و دسترسی و کارایی شبکه را بیشتر در داخل تقویت می‌کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: دسترسی به استیبل کوین BUSD در پالیگان و آوالانچ در بایننس

بیشتر بدانید: دسترسی کاربران بایننس کارت به سه رمزارز ریپل، آوالانچ و شیبا

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *