اول مانی

بایننس برداشت LUNA و UST را به حالت تعلیق درآورد

صرافی بایننس در بیانیه‌ای اعلام کرد زمانی که شبکه را پایدار ببینیم و حجم برداشت های معلق کاهش یابد، بایننس برداشت های این رمزارز ها را دوباره از سر می گیرد.

معامله گران صبح روز سه شنبه به وقت آسیا گزارش دادند که به نظر می رسد صفحه سفارشات LUNA و UST فریز شده و هیچ سفارشی انجام نشده است.

بایننس
بایننس برداشت LUNA و UST را به حالت تعلیق درآورد
طبق گزارش هایی که در توییتر منتشر شده است، معامله گران نمی توانند UST را به قیمتی غیر از ۷۰ سنت بفروشند؛ حساب رسمی Terra در توئیتی نوشت:

اگر از زیرساخت عمومی استفاده می کنید، لطفا در حال حاضر آن را اسپم نکنید، زیرا ما در حال حاضر سطوح بالایی از حجم تراکنش را تجربه می کنیم؛ لطفا مراقب استفاده از زیرساخت عمومی ما باشید.

اکنون بنیاد لونا (LFG) دارای ۱۷۱.۴ میلیون دلار ارز در ذخایر خود است که ۸۵ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، ۸۶.۸۲ میلیون دلار در UST و با ۴۱ درصد کاهش نسبت به روز قبل، ۸۴.۵ میلیون دلار در AVAX ضرر داشته است.

بنیاد LFG ذخایر بیت کوین خود را که برای حمایت از نقدینگی استیبل کوین خود بود، تخلیه کرده است؛ صرافی های Kraken و CoinList هم در این زمان برداشت ها را به حالت تعلیق درآورده‌اند، اما FTX در حال حاضر هنوز در حال پردازش برداشت UST است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: صدور مجوز فعالیت صرافی بایننس در فرانسه

بیشتر بدانید: پشتیبانی استیل کوین UST مبتنی بر ترا اکنون توسط بایننس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *