اول مانی

Celsius باید ۴۴ میلیون دلار به کاربران خود برگرداند

یک قاضی فدرال به پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال سلسیوس (Celsius) دستور داده است تا ۴۴ میلیون دلار ارز دیجیتال را به مشتریان برنامه امانی خود بازگرداند.

به گزارش بلومبرگ، این حکم شفاهی توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده، مارتین گلن، در جلسه ۷ دسامبر صادر شد، و قاضی خاطرنشان کرد:

من می خواهم این پرونده به جلو برود؛ من از طلبکاران می خواهم تا جایی که ممکن است در اسرع وقت بازیابی کنند.

این مبلغ که فقط مخصوص ارزهای دیجیتال هولد شده در حساب های امانی است، قسمت ناچیزی از میلیاردها دلار بدهی سلسیوس است.

حکم ذکر شده پس از آن اعلام شد که سلسیوس و سرمایه گذاران آن به توافق رسیدند ارزهای دیجیتال موجود در حساب های امانی متعلق به خود کاربران (نه پلتفرم) است.

سلسیوس تا ۲۹ آگوست بیش از ۲۱۰ میلیون دلار در حساب های نگهبانی نگهداری می کرد، اما تنها حدود ۴۴ میلیون دلار از وجوه با معیارهای آخرین سفارش مطابقت داشت.

از سوی دیگر، حساب‌های Earn Celsius، که حساب‌هایی هستند که سپرده‌گذاران را قادر به کسب سود می‌کنند، جایی است که اکثر ۴.۷ میلیارد دلار وجوه کاربران در حال حاضر قفل شده است.

سلسیوس استدلال کرده است که کاربرانی که وجوهی را در حساب‌های درآمد خود واریز کرده‌اند، زمانی که با شرایط خدمات شرکت موافقت کردند، مالکیت وجوه را کنار گذاشتند و گزارش ۵ دسامبر بلومبرگ نشان می‌دهد که سلسیوس به دنبال فروش ۱۸ میلیون دلار از استیبل کوین‌های موجود در این حساب‌ها است؛ برای تامین مالی سازماندهی مجدد خود با گلن قرار است در ۱۲ دسامبر به موضوع مالکیت صندوق رسیدگی کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: Celsius توسط نهادهای نظارتی آمریکا مورد اتهام قرار گرفت

بیشتر بدانید: استخدام مشاورانی در Celsius قبل از ورشکستگی احتمالی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *