اول مانی

پیشی گرفتن تراکنش های روزانه شبکه بیس از اتریوم

در حال حاضر تراکنش‌های روزانه بیشتری بر روی پایه لایه ۲ اتریوم، که توسط کوین‌بیس و انکوبه راه‌اندازی شده است، نسبت به اتریوم انجام می‌شود که تا حد زیادی توسط هیاهوی برنامه اجتماعی Friend.tech تقویت شده است.

آخرین داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل دارایی دیجیتال Artemis Terminal نشان می‌دهد که تراکنش‌های روزانه در Base دیروز به ۱.۳۷ میلیون رسید در حالی که در اتریوم کمی بیش از ۱ میلیون بود.

Base جدیدترین محصول Coinbase صرافی آمریکایی است: یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم که قول می دهد ساخت برنامه ها را برای توسعه دهندگان سریع تر، آسان تر و ارزان تر کند. اما Coinbase قاطعانه بر عدم متمرکز بودن Base تاکید کرده است، به این معنی که نقش شرکت در حاکمیت آن به مرور زمان کاهش خواهد یافت.

Coinbase مستقر در سانفرانسیسکو گفته است که این زنجیره یک اکوسیستم باز برای میلیون ها برنامه غیرمتمرکز جدید خواهد بود. و با بسیاری از پروژه‌ها و توکن‌های آن‌ها آغاز شده است، اما در حال حاضر عمدتاً به دلیل Friend.tech، یک پلتفرم رسانه اجتماعی غیرمتمرکز جدید که بر پایه Base ساخته شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

دلیل؟ Friend.tech یک برنامه رمزنگاری مرتبط با توییتر است که به کاربران امکان می‌دهد سهام پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی دوستان خود را بخرند و بفروشند و این توسط افراد مشهور مورد استفاده قرار می‌گیرد. شایان ذکر است که ایوان ون نس، محقق اتریوم و رابرت میلر، رهبر محصولات Flashbots در توییتر خاطرنشان کردند: نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد بخش بزرگی از تراکنش‌های Base از سوی ربات‌ها و هرزنامه‌هایی است که تلاش می‌کنند در Friend.tech برتری پیدا کنند.

با این حال، رونق محبوبیت برنامه به این معنی است که تراکنش ها در Base افزایش می یابد زیرا افراد بیشتری برای استفاده از برنامه ثبت نام می کنند.

طبق داده‌های DeFi Llama، از زمان راه‌اندازی آن، کل مبلغ تولید شده در هزینه‌های پروتکل به سرعت به ۶ میلیون دلار نزدیک می‌شود.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: دونالد ترامپ نزدیک به نیم میلیون دلار اتریوم در اختیار دارد

بیشتر بدانید: انتقال ۱میلیون دلار اتریوم توسط ویتالیک بوترین به کوین‌بیس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *