اول مانی

دسترسی کاربران بایننس کارت به سه رمزارز ریپل، آوالانچ و شیبا

صرافی بایننس روز جمعه اعلام کرد که “بایننس کارت” جدیدا از سه آلت کوین جدید پشتیبانی می کند؛ کاربران این کارت اکنون می توانند به دارایی های جدیدی مثل ریپل (XRP) ،شیبا اینو (SHIB) و آوالانچ (AVAX) دسترسی داشته باشند.

شایان ذکر است که بایننس کارت به دارندگان آن اجازه می دهد تا “ارزهای دیجیتال را در بیشتر از ۶۰ میلیون فروشگاه آنلاین و فروشگاه فیزیکی تبدیل و خرج کنند؛ با این حال، این کارت فقط برای شهروندان اروپایی و پناهندگان اوکراینی در دسترس است؛ قبل از تشدید درگیری ها در اوکراین، بایننس می خواست تا سال جاری دسترسی مردم به این کارت را در اوکراین توسعه دهد.

با توجه به اضافه شدن ارزهای دیجیتال، اکنون این کارت در مجموع از ۱۴ ارز رمزنگاری شده از جمله کاردانو (ADA)، آوالانچ (AVAX)، BNB، بیت کوین، استیبل کوین بایننس (BUSD)، پولکادات، اتریوم، توکن طرفداری لاتزیو، فن توکن پورتو، فن توکن سانتوس، Swipe (SXP)، شیبا، تتر و ریپل پشتیبانی می کند.

این اقدام یک روز پس از اعلام همکاری Binance با مسترکارت (Mastercard) برای ارائه کارت های پرداخت رمزارزی به آرژانتین صورت گرفته است.

بر پایه این قرارداد همکاری، مشتریان آرژانتینی می توانند از BTC و BNB و باقی رمزارزها، برای خرید و برداشت از هرجایی که مسترکارت پذیرفته شود، استفاده کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بورس فیلیپین: در صرافی بایننس سرمایه گذاری نکنید

بیشتر بدانید: مسترکارت نظرش درباره پذیرش کریپتو همچنان صعودی است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *