اول مانی

به دلیل مالیات بالا بایننس برنامه خاصی برای هند ندارد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، در ۲۶ نوامبر (۱۷ آبان ماه) در کنفرانسی در میامی اعلام کرد که به نظر او حال که هند می خواهد به ازای هر تراکنش ۱ درصد مالیات دریافت کند، تراکنش های زیادی در این کشور وجود نخواهد داشت.

او فکر نمی کند که هند چندان دوستدار ارزهای دیجیتال باشد و به همین دلیل تجارت قابل دوامی برای بایننس در این کشور نمی بیند.

ژائو گفته است که تیم بایننس (Binance) در حال گفت و گو با تعدادی از انجمن های صنعتی و افراد با نفوذ هندی است، اما تغییر سیاست های مالیاتی معمولا زمان زیادی طول می کشد.

او گفت:

اگر قرار است برای هر تراکنش ۱ درصد مالیات اعمال کنید، تراکنش‌های زیادی وجود نخواهد داشت؛ صادقانه بگویم، فکر نمی‌کنم هند محیطی بسیار دوستدار رمزنگاری باشد.

در حالی که CZ دیدگاه منفی خود را در مورد هند حفظ کرد، که اولین بار در جشنواره فین تک سنگاپور در اوایل ماه جاری به طور عمومی بیان شد، بایننس برای کاربران هندی در دسترس است.

یک کاربر می تواند ۵۰ بار در روز معامله کند و ۷۰ درصد از پول خود را از دست خواهد داد؛ قرار نیست حجمی برای مبادله نوع دفترچه سفارش وجود داشته باشد؛ بنابراین ما امروز یک تجارت قابل دوام در هند نمی بینیم.

صرافی‌های هند پس از اجرایی شدن مالیات تراکنش‌ها بر فعالیت‌های رمزارز در ماه جولای، شاهد کاهش ۹۰ درصدی حجم معاملات بوده‌اند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مجوز بایننس در ابوظبی برای ارائه حساب امانی ارزدیجیتال سازمانی

بیشتر بدانید: عرضه مجموعه NFT کریستیانو رونالدو به زودی در بایننس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *