اول مانی

آغاز پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین در صرافی بایننس

بایننس یک بار دیگر برداشت بیت کوین (BTC) را پس از توقف دوم از سر گرفته است، زیرا شبکه بیت کوین از ازدحام بی سابقه ای رنج می برد.

بایننس بعدازظهر یکشنبه به وقت ایالات متحده برای مدت کوتاهی برداشت بیت کوین را برای حدود دو ساعت متوقف کرد زیرا تعداد تراکنش‌های تایید نشده به رکورد بالایی رسید. مکث دوم آن که عصر یکشنبه به وقت ایالات متحده انجام شد نیز کمی بیش از دو ساعت بود.

صرافی بایننس در توییتی گفت:

برای جلوگیری از تکرار مشابه در آینده، کارمزدهای ما تعدیل شده است. ما به نظارت بر فعالیت های زنجیره ای ادامه خواهیم داد و در صورت نیاز مطابق با آن تنظیم خواهیم کرد. تیم ما همچنین روی فعال کردن برداشت‌های شبکه لایتنینگ BTC کار کرده است که در چنین شرایطی به شما کمک می‌کند.

تعداد تراکنش‌های تایید نشده در زمان توقف دوم به ۵۰۰۰۰۰ تراکنش نزدیک می‌شد، از حدود ۴۰۰۰۰۰ تراکنش در زمان توقف اول. اکنون شروع به کاهش کرده است و در حال حاضر کمی بیش از ۴۳۰۰۰۰ در یک دوره ۱۲ ساعته است.

قیمت بیت کوین به نزول خود ادامه می دهد و اکنون به ۲۸۲۴۰ دلار رسیده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶ درصد کاهش داشته است.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که بایننس به میزان قابل توجهی در موقعیت خود برای حجم معاملات بیت‌کوین کاهش یافته است و دیگر در ۱۰ صرافی برتر جفت‌های معاملاتی بیت‌کوین قرار ندارد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تشکیل کمپینی برای کاهش مصرف انرژی بیت کوین

بیشتر بدانید: ۶ ارز دیجیتال محبوب در بیت پین لیست شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *