اول مانی

رکورد جدید زنجیره هوشمند بایننس

این بار، این فقط یک زبان جادویی تایپی نیست، زیرا زنجیره هوشمند بایننس (BSC) در تراکنش‌های روزانه اش تنها در یک روز به رکورد جدید شکننده همه رکوردها یعنی بیشتر از ۱۴.۸ میلیون رسید، و CZ بسیار خوشحال است.

از زمان راه اندازی پروتکل BSC، این اولین بار در تاریخ خود است که BSC این اندازه عظیم از تراکنش های مبتنی بر کاربر را به دست آورده است. علاوه بر این، ۱۴.۸ میلیون تراکنش روزانه فعلی به نوعی ادعا می کنند که “معمول تازه BSC” برای پیشرفت بیشتر است.

همانگونه که اگر مالک زنجیره هوشمند بایننس باشیم خوشحال خواهیم شد، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل این شرکت از دیدن عملکرد حال BSC و اینکه چگونه پروتکل به سرعت ATH های جدید را از زمان آغاز به کار خود افزایش می دهد، احساس خوشبختی می کند.

به راستی، اخبار BSC به صورت گسترده شادی کریپتوی CZ را زنده کرده است برای اینکه موجب این شد که او مستقیما به صلاحدید مدیر توئیتر خود، توئیت کند که ” یک روز دیگر، ATH دیگری برای BSC. اگر می دانید، می دانید”.

زنجیره هوشمند بایننس
زنجیره هوشمند بایننس
زنجیره هوشمند بایننس
نمودار بایننس

از برخی لحاظ، این مسئله را تایید می کند که غیر ممکن است روزی بدون شنیدن یک بروزرسانی جدید مرتبط به دنیای رمزارز بایننس، از خواب بیدار شویم. همچنین، تیم زنجیره هوشمند صرافی بایننس این خبر را به توئیتر برد و به کل جامعه BSC برای تحقق آن تبریک گفت.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ثبت چهارمین شرکت بایننس در ایرلند

بیشتر بدانید: امکان واریز اتریوم با استفاده از شبکه آربیتروم در صرافی بایننس

بیشتر بدانید: تحلیل بایننس توسط تحلیل گری که اتریوم را پیش بینی کرده بود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *